Наскільки деталізувати інформацію в акті приймання-передачі давальницької сировини?

давальницької сировини

Сільгосппідприємство надає послуги з переробки зерна на власному млині для інших підприємств. Чи обов’язково в акті, за яким замовник передає зерно на переробку, указувати ціну за одиницю та загальну вартість зерна? Адже така давальницька сировина не є активом підприємства та, відповідно, не перебуває на балансі підприємства-переробника. В акті приймання-передачі давальницької сировини крім змісту господарської операції мають бути також її вартісні показники. Аргументи на користь цього твердження знаходимо в нормативно-правових актах з бухгалтерського обліку. А почнемо з основоположних постулатів. Згідно зі ст. 9 Закону від 16.07.99 р. №996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» для відображення госпоперацій у бухгалтерському обліку вимагається не лише наявність усіх первинних документів, що підтверджують фактичне їх здійснення, а й відповідність цих документів вимогам первинного документа. Зокрема, документи повинні мати всі необхідні реквізити. Серед них – зміст та обсяг госпоперації, одиниця її виміру. Зміст госпоперації маєЧитать больше проНаскільки деталізувати інформацію в акті приймання-передачі давальницької сировини?[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.