Мікроелементні підживлення

Кукурудза

Мікроелементні підживлення – важливий чинник підвищення урожайності кукурудзи на зерно Кукурудза – одна з найважливіших зернових культур. Висока потенційна урожайність за відносно низьких витрат на виробництво обумовлюють її широке розповсюдження. У світовому виробництві зерна їй належить майже 30%. А площі посіву сягають 20%. Кукурудза відрізняється низьким транспіраційним коефіцієнтом, адже на формування 1 кг сухої речовини вона споживає води на 18% менше озимої пшениці та на 55% менше ніж соняшник. Крім того, кукурудза гарний попередник для ярих зернових культур. Широкий асортимент гібридів кукурудзи з різними термінами вегетації та високим генетичним потенціалом урожайності дозволяє отримувати високі урожаї практично в усіх погодно-кліматичних умовах України, у тому числі і малосприятливих умовах Степу. Проте, не зважаючи на значне підвищення середньої урожайності зернової кукурудзи в Україні впродовж останніх 10-15 років, рівень продуктивності її значно відстає від урожайності розвинених країн (США, Канади, Італії), де середня урожайність сягаєЧитать больше проМікроелементні підживлення[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.