Ліцензія на зберігання пального: запитували – відповідаємо

видання «БАЛАНС-АГРО»

Чи необхідно отримувати ліцензію, адже її начебто скасували? Так, необхідно. Її не скасували, а тільки перенесли штрафні санкції за діяльність без ліцензії. Президентом підписано Закон від 06.06.19 р. №2744-VIII «Про внесення зміни до ст. 18 Закону від 19.12.95 р. №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва й обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон №2744, Закон №481), який набув чинності з 01.07.19 р. Змінами передбачено відтермінування до 31.12.19 р. застосування фінансових санкцій у вигляді штрафу за зберігання пального без наявності ліцензії в розмірі 500 тис. грн. Нагадаємо, цей штраф введено ст. 17 Закону №481. Отже, ліцензування діяльності зі зберігання пального не скасували. Суб’єктам господарювання (далі – СГ) надали час до кінця року оформити ліцензію, а до цього їх не штрафуватимуть. Майте на увазі! Перенесли лише штрафні санкції за зберігання. Інші діють з 01.07.19 р. (виробництво,Читать больше проЛіцензія на зберігання пального: запитували – відповідаємо[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.