Котом по сходах?

Котом

Більшість фермерів – це дуже допитливі та спостережливі люди. Їм завжди цікаво знати, як йдуть справи у сусіда. І що саме він робить на своїх полях. І навіщо. У США і Канаді виникла нова мода: коткувати посіви бобових. Вперше цю операцію застосували канадські фермери. А потім «закордонний» досвід зацікавив їх американських колег. І, як то кажуть, «зайшов». Зараз сою, горох і сочевицю коткують (до посіву і після появи сходів) в Північній Дакоті, Міннесоті та Айові. Тобто майже на всій території Середнього Заходу. Інформаційні кордони в сучасному світі, на відміну від державних, дуже умовні. За це можна подякувати інтернету. Мовні бар’єри теж перестали бути нездоланною перешкодою. Як кажуть, Гугл перекладач Вам на допомогу. Тому про нову канадсько-американську моду через певний час стало відомо в Україні. На жаль, «західний» досвід у нас звикли переважно не вивчати, а копіювати. Дуже близько до оригіналу, до речі. ЦеЧитать больше проКотом по сходах?[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.