Як годувати свиноматок у перехідний період?

свиноматок

На що звернути увагу? Костянтин Новіцький, кандидат ветеринарних наук, експерт з корекції годівлі сільськогосподарських тварин, ТОВ «АНКОРЕС-УКРАЇНА» Від обраної стратегії годівлі свиноматок в останні 10 днів поросності і у перші 10 днів лактації напряму залежить виживання новонароджених поросят. На що звернути увагу під час годівлі? Як не помилитися при виборі стратегії годівлі? У минулому годівля свиноматок однаковим раціоном протягом всього періоду вагітності та лактації була поширеною практикою, і вона все ще використовується в деяких країнах, де джерела білка відносно дешеві, а поголів’я нечисленне. Тим не менш, у даний час переважна кількість свиноматок отримують раціон з низьким вмістом енергії і білка протягом більшої частини вагітності і в якийсь час перехідного періоду. Свиноматки, що вступають в перехідний період, піддаються абсолютно різним режимам годування, які розроблялися фермерами, консультантами та фахівцями по кормах, грунтуючись виключно на спробах і помилках, а не на наукових знаннях. ВЧитать больше проЯк годувати свиноматок у перехідний період?[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.