Дивіться в корінь

кореневих гнилей

Шкідливість та особливості контролю кореневих гнилей озимих зернових Нині кореневі гнилі залишаються одними з найбільш проблемних хвороб, які потребують особливої уваги з боку агровиробників. Тож в даній статті розглянемо основні відмінності кореневих гнилей на озимій пшениці та особливості їх контролю. Кореневі та прикореневі гнилі на пшениці значно поширені. Чому вони так називаються: кореневі та прикореневі? Тому що перші заражають лише коріння, а другі, окрім нього, ще й нижню частину стебла. Видів кореневих гнилей, що розвиваються на пшениці, досить багато. Тому ми розглянемо детальніше лише найпоширеніші, які, до того ж, найчастіше неправильно визначають. Якщо на рослинах озимої пшениці виникла коренева гниль, то агрономи, зазвичай, так і говорять: у мене в посіві коренева гниль. А яка саме – фузаріозна, офіобольозна чи ризоктоніозна? То вже немає різниці, подумаєте ви. Та насправді – вона є, різниця! Якщо точно визначити, який саме вид кореневих гнилей шкодитьЧитать больше проДивіться в корінь[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.