Чи треба укладати додаткову угоду до договору оренди землі у разі зміни орендодавця?

оренди землі

Договір оренди землі укладено у 2012 році. У 2018 році змінився власник земельної ділянки (перехід права власності шляхом спадкування). Умовами договору оренди передбачено, що зміна власника ділянки не є підставою для зміни умов або припинення дії договору. Проте новий власник все одно бажає внести зміни до договору, уклавши додаткову угоду, в якій серед змін буде лише інформація про нового власника. Чи дійсно необхідно укладати додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки в разі зміни орендодавця? У разі зміни орендодавця сторони можуть за взаємною згодою внести зміни до укладеного договору оренди землі, які стосуються нового власника ділянки. Однак взагалі це не є обов’язковим та критичним для сторін. Новий власник земельної ділянки, щодо якої оформлено договір оренди, одночасно з отриманням права власності на землю отримує також права та обов’язки попереднього власника за чинними договорами оренди (ч. 1 ст. 1481 Земельного кодексу, далі –Читать больше проЧи треба укладати додаткову угоду до договору оренди землі у разі зміни орендодавця?[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.