Анкер або диски

No-Till сівалка для зернових Сівалка No-Till не тільки розміщує насіння в ґрунті, а й формує для них посівну борозну. Для цього її сошникам доводиться заглибитися в ґрунт на глибину загортання насіння. Або трохи глибше. Рівномірне розміщення насіння на оптимальну для проростання глибину, з оптимальним інтервалом в ряду, залежить від того, наскільки добре сівалка впоралася з формуванням посівної борозни. Конфігурація посівної борозни, щільність її дна і стінок залежать від конструктивних особливостей сошника. Деякі сошники прорізають в ґрунті вузьку канавку, інші залишають після себе широку смугу розпушеного ґрунту. Який сошник краще? Для того, щоб відповісти на це питання, необхідно уточнити: для яких умов? Вибір сошника залежить від виду і кількості рослинних залишків, механічних властивостей і вологості ґрунту. І від деяких інших чинників. Одна мета, різні способи На вершину гори можна потрапити різними шляхами. Цю фразу часто використовують для пояснення, як то кажуть,Читать больше проАнкер або диски[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.