«АгроПоділля – 2018»

«АгроПоділля – 2018»

15 вересня відбулась XXXI обласна сільськогосподарська виставка «АгроПоділля – 2018», яку з великою відповідальністю організував Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Отож, тепер звітуємо за виконану роботу. Уже другий рік поспіль виставка проходить на території ТСЦ «Поділля», куди можна було доїхати на автобусах, рух яких було організовано з 8:00 години ранку з вулиці Прибузької. Офіційне відкриття відбулось о 10:00. На той час вже чимало людей зібралося на території виставкових заходів. Зі словами вітання до учасників та гостей звернулися голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородній, заступник міського голови Анатолій Нестерук, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Олег Омелянюк, голова асоціації сільськогосподарських підприємств Василь Мастій та Віце-консул з політичних питань Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Агнєшка Гуральска. Також, було відзначено і нагороджено грамотами та цінними подарунками кращих працівників агропромислового комплексу області. ЦьогорічЧитать больше про«АгроПоділля – 2018»[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.