Аби не затриматись на старті

добрива

Чому так важливо застосовувати стартові добрива під посів ярих культур? Для ефективного використання добрив (меншою кількістю отримати вищий урожай) необхідно вносити корективи у традиційну систему живлення рослин. До цього спонукають не лише значна зміна погодно-кліматичних умов, зокрема посушливі осінь і весна, але й катастрофічна деградація грунтів, погіршення їх родючості та неможливість її відтворення через дисбаланс виносу елементів живлення урожаями і поверненням їх у грунт добривами, дегумуфікацією за відсутності органічних добрив тощо. Скажімо, навіть при внесенні фосфорних добрив на глибину 25-30 см, де і має розміщуватись найбільша частина кореневої маси рослини, не завжди можна забезпечити потребу у фосфорі ярих культур, а часто і пізніх. За умов забезпечення вологою грунту і температури вище +14ºС, фосфорна кислота під дією мікроорганізмів вивільняється зі складу фосфатів і заповнює навколишню грунтову масу, стає доступною для рослин. Однак швидкість переміщення фосфору у грунті дуже низька. За 25Читать больше проАби не затриматись на старті[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.