Микроудобрения РОСТОК Картошка

Цена договорная

І Н С Т Р У К Ц І Я

по використанню комплексного добрива
на основі комплексоутворюючої кислоти (ЕДТА)

      «РОСТОК» Картопля

Форма: рідина.
       Призначення: позакореневе підживлення рослин;
       Склад: на основі хелата ЕДТА.

Мікродобриво Склад мікродобрива, г/л
N MgO 3 Fe Mn B Zn Cu Mo
«РОСТОК» Картопля 80 51 43 2 15 5 14 1,5 0,15

Спосіб використання і норми витрат:

Позакореневе підживлення: за цього способу внесення елементи живлення з добрив засвоюються рослинами на 95-100%. Норма витрати робочого розчину становить 200-300 л/га.

Культура Фаза розвитку Норма внесення, л/га
1 Картопля, топінамбур Змикання рослин в рядку 1
Зелена ягода 1

Значення мікродобрива «РОСТОК» Картопля: на формування 1 т бульб і відповідної кількості бадилля бульбоплоди виносять з 1 га ґрунту: кальцію (Ca) — 0,1 кг, магнію (Mg) – 0,2 кг, сірки (S) – 0,5 кг, марганцю (Mn) – 4 г, заліза (Fe) – 4 г, цинку (Zn) – 4 г, бору (B) – 0,7 г, міді (Cu) – 2 г, кобальту (Мo) – 0,05 г. Картопля доволі вибаглива рослина до багатьох мікроелементів.

Магній (Mg) має велике значення у формуванні врожаю бульб картоплі — збільшує кількість бульб, посилює синтез крохмалю, знижує негативний вплив надлишкового живлення азотом. Нестача магнію знижує вміст крохмалю на 1-3% (особливо на ґрунтах легкого гранулометричного складу).

Мідь (Cu) впливає на синтез білків в рослинах, сприяє підвищенню стійкості рослин до несприятливих умов середовища (засухо- та холодостійкість) та бактеріальних захворювань. Нестача міді проявляється в затримці росту і розвитку рослин, зниженню врожаю.

Нестача бору (В) призводить до того, що на бульбах, розмір яких зменшується, виникають тріщини і побуріння м’якоті (у випадках сильного голодування).

Марганець (Mn) підсилює гідролітичні процеси, внаслідок чого зростає кількість амінокислот, сприяє просуванню асимілятів, що утворюються в процесі фотосинтезу від листя до коріння і інших органів.

Застосування мікродобрива «РОСТОК» Картопля сприяє:

  • поліпшенню засвоєння основних елементів живлення кореневою системою рослин з ґрунту на 10-15%, особливо азоту;
  • усуненню стресів рослин за обробки засобами захисту рослин;
  • стимулюванню біохімічних процесів, підвищенню імунітету рослин та стійкості до хвороб;
  • збільшенню кількості бульб в кущі;
  • підвищенню врожайності на 10-25%, поліпшенню показників якості бульб (підвищення вмісту крохмалю, покращення смакових властивостей і товарного вигляду, зменшення рівня нітратів в бульбах, підвищення стійкості до механічних пошкоджень, картопля не темніє при варінні);
  • подовженню терміну зберігання продукції.

Загальні рекомендації: доцільним є приготування бакових сумішей з ЗЗР та карбамідом (за необхідності) . Позакореневе підживлення рослин краще всього виконувати до 12-ї години дня або після 17-ї години вечора у фази росту та розвитку культур, які є найбільш чутливими до забезпечення їх мікроелементами. Мікроелементи потрібні рослинам бульбоплодів протягом всієї вегетації, але особливо в період інтенсивного росту зеленої маси (до фази цвітіння), а за оптимального забезпечення ними після фази цвітіння – вони значно поліпшують якість бульб. Не рекомендується проводити обробку вдень при пекучому сонці або вітряній погоді. Вечірня або ранкова роса на ефективність підживлення не впливає! Температура води для приготування робочого розчину має бути максимально наближена до температури довкілля (не рекомендується виконувати обробку холодною водою, набраною безпосередньо з колодязя або свердловини, оскільки є ймовірність виникнення стресу у рослин, який сприяє розвитку хвороб, припиненню росту рослин і їх загибелі).

Заходи безпеки: препарат нетоксичний для людей та бджіл, неалергенний, екологічно безпечний, за класифікацією відноситься до 4 групи представленою мало небезпечними речовинами. Під час роботи з препаратом необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки.

Тара: 1 л, 5 л, 10 л, 1000 л.

Зберігання: зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 0оС до +30оС. Термін зберігання – 2 роки.

vkontakte facebook twitter

Характеристики

Основные атрибуты
Вид удобрения Микроудобрение
Препаративная форма   Раствор
Производитель   Росток
Страна производитель Украина
ООО «Агро-Допомога»
ООО «Агро-Допомога»

​+38 (068) 093-07-33
+38 (066)6397347 Светлана
+38 (095) 332-85-75
+38 (096) 8339662 Александр

Наш сайт: agrodopomoga.com.ua
E-mail: agro_dopomoga@ukr.net
Украина, г. Николаев
ул. Потемкинская, 13/5, офис 20