NPS-КОМПЛЕКС ДЛЯ ПИТАНИЯ ЗЕРНОВЫХ КУЛЬТУР И КУКУРУЗЫ

90 грн / л

ОПИСАНИЕ:

NPS – комплекс для живлення зернових культур та кукурудзи з вмістом азоту, фосфору та сірки, що сприяє підвищенню врожайності і якісних показників зерна.

ПРИЗНАЧЕННЯ:
– Передпосівна обробка насіння (можливо спільно з отруйниками).
– Позакореневе підживлення польових культур (можливо в суміші з ЗЗР).

Склад:
N
P2O5
SO3
СаО
Mg
100
250
100
13
5

Фосфор відіграє надзвичайно важливу роль у процесах обміну енергії в рослинних організмах. При нестачі фосфору порушується обмін енергії й речовин в рослинах. Особливо різко дефіцит фосфору позначається у всіх рослин на формуванні репродуктивних органів. У зернових злаків дефіцит фосфору знижує кущіння та формування плодоносних стебел. Ознаки фосфорного голодування зазвичай проявляються вже на початкових стадіях розвитку рослин, коли вони мають слабо розвинуту кореневу систему і не здатні засвоювати важкорозчинні фосфати ґрунту.
Сірка бере участь в обміні та транспорті речовин, в загальних процесах іонної рівноваги в клітинах рослин. Входить до складу білків, бувши одним з вихідних продуктів для біосинтезу амінокислот. Дефіцит сірки в харчуванні рослин впливає на метаболізм азоту та в зв’язку з цим – на розвиток всієї рослини. Встановлено, що при нестачі сірки фотосинтез знижується до 40%. Зовнішні ознаки нестачі сірки дуже схожі на ознаки азотного голодування. У сільськогосподарській практиці ця схожість часто призводить до помилок в діагнозі, завищення доз азотних добрив, недобору врожаїв і зниження якості рослинної продукції.
Кальцій бере участь у водному, вуглеводному та азотному обміні, нейтралізує дію органічних кислот, регулює процеси обміну речовин, регулює водний баланс клітини й фізіологічну врівноваженість, необхідний рослині для утворення нуклеїнових кислот, з ним тісно пов’язані фотосинтез і енергетичний обмін. Найважливіша роль кальцію – участь у побудові клітинних мембран і підтримці їх структурної організації, мембранного потенціалу.
Магній входить до складу хлорофілу, бере участь у пересуванні фосфору в рослинах і вуглеводному обміні, впливає на активність окислювально-відновних процесів. Більш ніж 300 ферментів активуються магнієм завдяки його специфічному зв’язуванню в комплекси. При нестачі магнію знижується вміст хлорофілу в зелених частинах рослин і розвивається хлороз між жилками листа.
У нових, інтенсивних сільськогосподарських технологіях дуже широко застосовуються засоби захисту рослин. Більшість хімічних пестицидів є досить токсичними речовинами. Тому найчастіше вони крім своєї основної функції (захисту рослин від хвороб, бур’янів і шкідників) завдають стресової дії на культуру яку захищають. Незначне, але повне внесення макрос та мікродобрив дозволяє зняти хімічний стрес від застосування пестицидів. Завдяки вдало збалансованому вмісту елементів живлення препарат NPS ефективно знімає пестицидний стрес з рослин.

Використання комплексного підживлення сприяє:
• підвищенню урожайності (польові культури – на 10–20%);
• покращенню показників якості урожаю (білок, клейковина);
• підвищенню імунітету рослин (стійкості до хвороб, посухи та холоду);
• усуненню пестицидного стресу (при сумісному використанні із застосуванням пестицидів);
• більш повному засвоєнню поживних речовин (підвищують ефективність використання добрив).

НОРМИ ВИТРАТИ.
Сільськогосподарська культура
Норми витрати
Фаза обробки
Обробка насіння
Позакореневе підживлення
NPS
Раб. р-н
Зернові культури
1,0-1,5 /т

Одночасно з протруюванням

2-4 /га
100-350 /га
Фаза кущіння,
колосіння
Кукурудза, сорго, просо
1,0-1,5 /т

Одночасно з протруюванням

2-4 /га
100-350 /га
Фаза 3-5 листків, в період викидання волоті

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ:
Препарат відноситься до мало небезпечних речовин. Препарат нетоксичний, не алергенний, екологічно безпечний.
При використанні препарату дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки. При попаданні на шкіру або в очі промити теплою водою. При необхідності звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАННЯ:
Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 0 С до 30 С. Термін зберігання – 2 роки.

ООО «Агро-Допомога»
ООО «Агро-Допомога»

​+38 (068) 093-07-33
+38 (066)6397347 Светлана
+38 (095) 332-85-75
+38 (096) 8339662 Александр

Наш сайт: agrodopomoga.com.ua
E-mail: agro_dopomoga@ukr.net
Украина, г. Николаев
ул. Потемкинская, 13/5, офис 20

Написать автору