Гербицид Норвел Экстра, хизалофоп-п-этил

368 грн / л

Діюча речовинаХізалофоп-п-етил, 125 г/л
ВиробникХімагромаркетинг
Препарат-оригіналМіура
Тарна одиниця10 л
Тип гербіцидуПіслясходовий
Культури, на яких використовуєтьсяСоняшник, соя
КультураНорма витрати г/гаЧас обробкиШкідливі об’єкти
Соя, соняшник0,6-1,2Від 2 пар справжніх листівОднорічні і багаторічні злакові буряни

Післясходовий гербіцид Норвел Екстра — ефективний засіб, який прибирає злакові бур’яни в соняшнику і сої. Невисока норма витрати дозволяє контролювати як багаторічні, так і однорічні бур’яни. Гербіцид має системну дію, тобто знищує кореневу частину бур’яну, запобігаючи повторному проростання.

Дія гербіциду Норвел Екстра

Рослина швидко вбирає препарат, видимий ефект проявляється на 7-10 день після проведеного обприскування. Повністю рослина гине через 3 тижні.

Норвел Екстра якісно працює проти однорічних злакових бур’янів. Швидко гинуть при мінімальних нормах вівсюг звичайний, лисохвіст, куряче просо, метлик, мишій, росичка кров’яна). Багаторічні бур’яни такі як пирій повзучий, сорго можна перемогти, використовуючи максимальну гектарну норму Норвел Екстра.

Строки застосування на соняшнику або сої досить розтягнуті, варто аналізувати фазу рсоту у бур’яну. Підходящої фазою вважається висота рослин до 15 см, тому що в цей період достатня листова маса для поглинання гербіциду. Норма води для розчину — 200-300 л / га. За сезон дозволено проводити не більше 1 обробки даних гербіцидом. Післядії на сівозміні не спостерігається.

ООО «ТД «СоюзАгроКонсалтинг»
ООО «ТД «СоюзАгроКонсалтинг»

Днепропетровская обл., Синельниково
+38 (098) 068-96-45 Владимир
+38 (066) 369-07-31 Владимир
e-mail: sereda81y@gmail.com