AgroONE №45

август / 2019

Читайте публикации AgroONE №45 в удобном для Вас формате. Вы можете оформить подписку на печатную и онлайн-версию издания.

AgroONE №45
Оформити передплату можна через будь-яке відділення Укрпошти – наш передплатний індекс 86876.


Вітаю Вас, шановний читачу!

Серпень – місяць багатий. Недарма ж бо в багатьох європейських – і не лише – країнах він знаний як «Август», себто божественний, величний. Свого часу його назвали в честь Октавіана Августа – засновника найпотужнішої та найбагатшої на той час Римської імперії. А нині хлібороби, як колись невтомні легіонери, здобувають свою звитяжну мирну славу та щедрий урожай в полях. Але серпень багатий не тільки дарами землі, а й невідкладними справами на ній – на порядку денному прибирання, ранній посів озимих і так далі.


У серпневому номері розглядаються питання вибору оптимальної технології вирощування пшениці в разі критичної нестачі вологи: особливості обробки ґрунту, системи живлення й захисту і, звичайно, можливості для розумної економії в певних випадках. Також наші автори аналізують, який сошник найкраще підходить для тих чи інших умов посіву зернових по технології No-Till: анкерний або дисковий, їх реальні плюси й мінуси при підготовці ґрунту та заробці пожнивних залишків.


В цьому році українські агровиробники зіткнулися зі справжньою навалою комах-шкідників: як уже добре відомих, так і нових для нашої країни видів. У цьому випуску ми спробували проаналізувати, які фактори цьому сприяють, та які методи контролю шкідників є найбільш дієвими з точки зору вчених і самих виробників.


Також в номері наведені матеріали всеукраїнського круглого столу «Рік європейських вимог до харчових продуктів в Україні: які підсумки?». Зокрема, розглядається, як перші кроки по впровадженню нових стандартів на продукцію тваринництва позначаються на галузі, аналізуються проблемні моменти та найближчі перспективи адаптації українського законодавства до європейського. Про це та багато чого іншого читайте в поточному випуску «AgroOne».


З повагою, Наталя Корнієнко

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ:
×Скачать pdf версию журнала и получить полный доступ к текстам статей журнала «AgroOne» могут только подписчики электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.

Оформить подписку