Зміни насіння – рахуй прибутки!

Новости Украина Зміни насіння – рахуй прибутки!
насіння

Добавлено:


Амбітні плани, сміливі виклики, нові оригінальні ідеї і далекоглядна перспектива – це перші найвлучніші характеристики, що спадають на думку при спробі описати день поля, організований молодою командою нещодавно створеної насіннєвої компанії Biligrain що на Хмельниччині.

День поля — це дебют компанії, перший від дня її народження масовий і досить представницький святковий захід, призваний оприлюднити широкому загалу аграріїв України насіннєву стратегію компанії, її філософію, ідеологію компанії, напрями її виробничої і наукової діяльності, і незважаючи на молодість, вже досить вагомі досягнення колективу у галузі насінництва цілої низки сільськогосподарських культур.

Про популярність молодої насіннєвої компанії говорить вже той факт, що на її святковий захід з’їхалося більше 150 гостей різних представництв, агрофірм і фермерських господарств.

Святково оформлений, по-європейськи сучасний офіс компанії Biligrain ідеально вписаний у мальовничу природу затишної сільської місцевості поруч з охайно обробленими полями родючих чорноземів аграрної Хмельниччини та вишневим садом, зайнятим сучасними сортами високопродуктивної вишні.

На вході до території компанії Biligrain на помості оригінально оформленого настінного панно гостей зустрічають усміхнені і привітливі, миловидні молоді дівчата у національному вбранні, люб’язно запрошують гостей на пам’ятну фотосесію.

 

На святковому панно кидається у вічі гостей головний слоган компанії «НАСІННЯ – ЦЕ НАША КУЛЬТУРА», який досить влучно і красномовно віддзеркалює філософію, сутність виробничої діяльності компанії Biligrian у важливій ділянці аграрного сектору – виробництві якісного насіння, від якого, власне, і починається як висока культура землеробства, високий урожай, так і його якість. Слоган «Насіння – це наша культура», звучить досить символічно, оскільки фактично є викликом усій національній системі насінництва, яке, чого правду таїти, вельми далеке від культури насінництва цивілізованих країн світу.

Широкий двір компанії зайнятий рекламними експонатами відомих в Україні виробників сільськогосподарської техніки (А3ТЕХ Україна, ЛАН, Агріматко, Агроструктура, ФРЕНДТ): від потужних тракторів і зернозбиральних комбайнів до сучасного ґрунтообробного знаряддя. Лунає весела музика і в мегафони звучать команди керівників заходу дня поля гуртуючи і впорядковуючи гостей у окремі мобільні групи задля організованого огляду посівів та експонатів аграрної виставки.

Захід дня поля компанії Biligrian виглядав чітко продуманим, добре організованим у мобільні групи гостей, забезпечуючи кожному учаснику святкового заходу доступ для огляду полів та отримання інформації про діяльність компанії як у вигляді усних інформативних повідомлень співробітників компанії, так і у формі друкованих, якісно оформлених матеріалів.

День поля розпочався виступом у критому павільйоні директора і власника компанії Biligrian БІЛЯВЦЯ Олега, який у короткому вступному слові повідомив гостей про організаційну структуру компанії, основні напрями виробничої і наукової діяльності керованої ним насіннєвої компанії, її пріоритети, та погляд як на найближчу, так і віддалену перспективу насіннєвого бізнесу компанії.

Гості почули також інформаційні виступи головних партнерів з якими тісно співпрацює компанія Biligrian (Громадська організація  «Співтовариство  виробників і споживачів бобових України», Компанія ЛАН, Strube, RAGT, Viterra Seeds).

Наукова діяльність компанії Biligrian була представлена членом команди Biligrian, відомим в Україні вченим, членом чотирьох наукових академій (в т. ч. двох іноземних), лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки РИБАЛКОЮ Олександром, який повідомив гостей про власні інноваційні наукові дослідження зі створення унікальних, ексклюзивних сортів злакових культур з функціональним статусом, зерно яких має використовуватися як сировина для розробки і виробництва нових для харчового ринку України  продуктів здорового (функціонального) харчування.

На полях компанії Biligrain гості мали нагоду познайомитися із кращими сортами і гібридами злакових, олійних, бобових і кормових культур від відомих селекційних компаній світу і України (Strube, RAGT, Viterra Seeds, Probstdorfer Saatzucht, KWS, Миронівський ІП, ІФРГ НАН України) та власної селекції. Гості побачили на полях компанії унікальні сорти бісквітної пшениці,  пшениці хлібопекарської і пшениці-спельти, з незвичайним чорним зерном, а також із новими сортами голозерного харчового і кормового ячменю. Ці сорти створені в Україні вперше. Зерно цих сортів має радикально поліпшений рівень біологічної (харчової) цінності і придатне для виготовлення нових для ринку України харчових продуктів з функціональним статусом.

До якості насіння усіх цих перелічених культур компанія Biligrian приділяє особливу увагу, оскільки від якості цього товару залежить як урожай, так і добробут клієнтів і самої компанії як виробника насіння.

насіння

Гості відвідали також потужний повністю автоматизований насіннєпереробний завод компанії Biligrian потужністю 240 тонн на добу, вироблений і змонтований за сучасними німецькими технологіями.

Святковий захід ознайомлення гостей з досягненнями компанії увінчали смачний різноманітний за стравами фуршет та святкове шоу за участі артистів як пісенного, так і танцювального жанру.

Що найбільше припало до уваги гостей святкового заходу дня поля компанії Biligrian так це молода, активна, досвідчена команда ввічливих і комунікабельних співробітників компанії на чолі з досвідченим у насіннєвому бізнесі, ініціативним і вимогливим як до команди, так і до себе керівником Білявцем Олегом. Широке різноманіття сільськогосподарських культур на полях компанії: від пшениці і ячменю та кукурудзи до маку, унікальної фармацевтичної культури розторопші та квасолі. Потужна і різноманітна технічна база компанії, розвинута інфраструктура з орієнтацією на системне технічне і технологічне удосконалення. Висококваліфікована і компетентна агрономічна служба, фаховий рекламний продукт і ефективний менеджмент.

Загалом можна зробити заключення що дебют, добре організований компанією Biligrian святковий захід день поля вельми і вельми удався. Гості залишилися цілком задоволені святковим заходом компанії Biligrian. Немає сумніву у тому, що інформаційна хвиля про молоду амбітну насіннєву компанію Biligrian буде ширитися по всій аграрній Україні, а її якісне насіння достойно оцінять вимогливі українські аграрії.

biligrain.com

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы