Злету цін на овочеву продукцію цього року не передбачається

Новини Украина Злету цін на овочеву продукцію цього року не передбачається

Опубліковано:


Стрімкого зростання цін на овочі, як це було торік, в Україні цьогоріч бути не має. На цьому наголосив перший заступник Міністра агрополітики Тарас Висоцький.

Під час заходу, який організував Центр економічної стратегії (ЦЕС) спільно з German Economic Team (GET) Тарас Висоцький розповів, що аграрії центральних, західних, навіть північних регіонів країни почали системно вирощувати овочі.

“Овочів цього року ми виростили в достатній кількості. Інше питання чи зможемо ми їх зберегти, бо інфраструктури для зберігання врожаю до весни не вистачає і вона не може з’явитися дуже швидко. Тому сезонні коливання цін на овочі все ж можуть бути”, – відзначив перший заступник Міністра агрополітики.

Посадовець також розповів про інвестиції в переробну галузь. Зауваживши, що попри війну ця сфера розвивається і декілька десятків заводів у межах цього року вже запустилися, або перебувають на етапі запуску. 

Раніше повідомлялося, що Україна у першому півріччі 2023 року рекордно збільшила експорт картоплі у 2023 році, насамперед в Молдову. Але на думку експертів, це індикатор серйозних проблем — високий експорт картоплі з України, як правило, збігається з великими проблемами для виробників через низький попит та ціни на внутрішньому ринку.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы