Зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився до 20 тис га

Новости Украина Зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився до 20 тис га
Прометей

Добавлено:


На початку квітня група компаній «Прометей», закрила угоду про придбання «Агро Капітал Центр» у агрохолдингу Agromino.

В рамках угоди придбано агропідприємство в Миколаївській області (Баштанський район), площею майже 10 тис га. Таким чином зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився в два рази і досяг позначки — 20 тис га.

— «Нове господарство крім родючих земель, має дуже вдале розташування, поля згруповані, великого розміру, що дозволяє нам використовувати широкозахватні агрегати. У свою чергу це дозволяє оптимізувати витрати на обробку грунту і догляд за полями. Крім цього, частина земель господарства зрошується і є можливість збільшити частку зрошуваних земель, що досить перспективно для сільського господарства півдня»,зазначив агроном виробничої компанії «Прометей» Ілля Троїцький.

У поточному році група реалізовує свої плани про потужному поглинанні активів — розширюючи елеваторну мережу і нарощуючи земельний банк.
— Ми плануємо і подальший розвиток в цьому напрямку, але як в елеваторній, так і у виробничому сегменті поспіх може виявитися фатальним. Аграрне виробництво пов’язане з великою кількістю труднощів: крім погодних і ринкових ризиків, є постійна потреба в інвестиції, в засоби виробництва, потрібні професійні кадри і так далі.

Ментально створити працюючу систему, коли досвід передається від керівника до заступника, неможливо. На це йде багато часу, тому і зростання буде відповідати темпам розвитку,зазначив власник компанії Рафаель Гороян.

Придбані землі вже почали підготовку до посівної. У цьому сезоні планується задіяти новий актив і отримати високі показники врожайності по соняшнику і зернових.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы