Закупівельні ціни на молоко рухаються вгору

Новости Животноводство Закупівельні ціни на молоко рухаються вгору
молоко

Добавлено:


Середня ціна на молоко-сировину за місяць зросла до 10,04 грн/кг (+27 коп.). Сезонність вносить свої корективи, що додатково підсилюється дефіцитом сировини у порівнянні з минулим роком, пояснюють в Асоціації виробників молока (АВМ).

«Традиційно найактивніше зростають ціни на екстраґатунок — тут ціна за місяць додала 34 коп., до 10,64 грн/кг. Вищий ґатунок подорожчав на 26 коп., до 10,08 грн/кг, перший ? на 20 коп., до 9,39 грн/кг. Ціни на середні та великі партії екстраґатунку по регіонах на даний час практично однакові і коливаються в діапазоні 10,60-10,80 грн/кг», — зазначають експерти.

Зростання цін, за прогнозами асоціації,  буде спостерігатися і надалі в рамках висхідного сезонного тренду.

«Для середніх та великих партій молока екстраґатунку досягнення цілі в 11 грн/кг виглядає досить реально, що в умовах особливостей нинішнього сезону є більш, ніж прийнятним. Ціни вищі за цю позначку будуть під серйозним тиском більше зовнішніх факторів ? глобального цінового тренду в умовах наростаючих світових запасів молочних продуктів та від імпорту молочного ряду в Україну, який продовжує зростати», — пояснюють в АВМ.

Новости: Животноводство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы