Задля підтримки вітчизняних квіткарів запровадять спецмито на імпортні троянди

Новости Украина Задля підтримки вітчизняних квіткарів запровадять спецмито на імпортні троянди
троянди

Добавлено:


Україна введе спеціальне мито на імпорт зрізаних свіжих троянд строком на три роки зі ставкою 56% протягом першого року. Таке рішення ухвалила Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ).

Планується, що застосування спецзаходів позитивно вплине на відновлення конкуренції на внутрішньому ринку України та усуне негативний вплив диспропорції в торгівлі.

Протягом трьох років дії спеціального мита його розмір буде змінюватися: з дня застосування спеціальних заходів – 56%; через 12 місяців – 44,80%; через 24 місяці – 35,84%.

Мито не розповсюджується на імпорт в Україну троянд з близько 60 країн.

Як свідчать результати дослідження МКМТ, імпорт товару в Україну має негативний вплив на показники національного товаровиробника. Впродовж усього періоду дослідження спостерігається стрімке падіння обсягів виробництва подібного товару на 26,32 % та обсягів продажу на внутрішньому ринку на 25,34 %.

Ціни імпорту товару протягом періоду розслідування були нижчими ніж ціни і собівартість подібного товару національного виробника та різниця між ними зросла загалом за період розслідування на 22,61 % та на 33,66 % відповідно.

В умовах зростаючого імпорту та суттєвого зростання частки імпорту на ринку, національний товаровиробник реалізовував власну продукцію нижче собівартості її виробництва, тобто ціни імпорту та обсяги зростаючого імпорту створювали суттєвий пригнічуючий вплив на ціни національного товаровиробника.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы