Високоефективна техніка VERSATILE на виставці АГРО-2019

Новости Украина Високоефективна техніка VERSATILE на виставці АГРО-2019
VERSATILE

Добавлено:


Компанія «Версатайл Україна» представила на міжнародній виставці «АГРО-2019» сім одиниць сучасної техніки, серед яких можна відзначити знакові для українського ринку новинки — компактний зернозбиральний комбайн NOVA і трактор VERSATILE 370.


Комбайн NOVA призначений для збору зернових культур на полях з невеликою площею від 50 до 500 га. Серед переваг комбайна можна відзначити високий кліренс, похилу камеру з системою копіювання рельєфу, комфортабельну кабіну і повну автоматизацію. NOVA ідеально підходить для тих господарств, яким не потрібна надмірна продуктивність і є важливим питання ціни.

VERSATILE 370 — повнопривідний універсально-просапний трактор з класичною рамою привертає увагу не тільки яскравим зовнішнім виглядом, а й видатними характеристиками. VERSATILE 370 оснащений двигуном Cummins QSL 9.0 (340/370 к.с.) і автоматичною програмованою трансмісією Full Powershift 16 × 9. Готовий до роботи з будь-яким типом знарядь, йому під силу взаємодія з найбільш вимогливими агрегатами. Представлений також у версії з меншою потужністю — VERSATILE 320, оснащений двигуном Cummins QSL 8.3 (305/322 к.с.).

VERSATILE

За словами генерального директора Колотурского А.В. компанія «Версатайл Україна» прагне бути корисною кожному підприємству, будь то невелике господарство або великий агрохолдинг: «Ми не просто пропонуємо техніку, ми хочемо допомогти аграрію збільшити прибутковість бізнесу, підвищити продуктивність і зробити роботу в полі комфортною.

Всі співробітники «Версатайл Україна» націлені вирішувати завдання клієнтів таким чином, щоб вони захотіли до нас повернутися за новою технікою і не раз. Наявність сервісних бригад і складів запасних частин допомагає нам в цьому. Адже дуже важливо, щоб не виникало ситуацій, коли техніка простоює, особливо в гарячий сезон.

Також ми завжди намагаємося допомогти нашим клієнтам знайти оптимальне рішення фінансування для покупки техніки. Серед постійно діючих програм фінансування: часткова компенсація відсоткових ставок при кредитуванні, обмін старої техніки на нову, а також оренда з подальшим викупом. Працюють і сезонні програми, наприклад, до виставки ми представили нову схему, за якою якій поставка техніки в господарство відбувається після внесення авансу всього лише у 20%».

VERSATILE

З усіх питань придбання техніки VERSATILE звертайтесь за телефоном +38 044 596-55-29 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті www.versatile.ua/purchase/dealers

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы