Відтепер можна отримати гранти на шипшину і мигдаль

Новини Украина Відтепер можна отримати гранти на шипшину і мигдаль

Опубліковано:


Уряд затвердив доповнення до грантів на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства, прийнявши Постанову № 520.  Документ розширює перелік культур, які заплановані до посадки за рахунок грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Про це повідомляє Мінагрополітики.

Відтепер на грантову підтримку можуть розраховувати ще шипшина і мигдаль. Разом з тим, Уряд визначив, що грантова підтримка для вирощування мигдалю буде поширюватись виключно на кілька областей:  Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку, Закарпатську, Кіровоградську та Донецьку.

Також, Постановою визначається перелік нормативно-правових документів для підтвердження одержувачем гранту створення нових робочих місць. Це такі документи: копія поданого до органів ДПС податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за останні звітні періоди.

Окрім того, рішенням Уряду визначається виключний перелік податків та зборів для моніторингу і фіксації повернення використаних бюджетних коштів суб’єктом господарювання. Це єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне страхування, податок на прибуток, податок на доходи фізичних осіб, ПДВ, єдиний податок та земельний податок. 

Раніше повідомлялося, що учасниками грантової програми з розвитку власного саду та теплиць на середину травня вже є 106 фермерських господарств. Загальна площа яких під закладення садів та облаштування теплиць становить 1 348,69 га. Загальна сума грантів складає 497 млн грн, з яких – 397 млн грн виділено на сади, 100 млн грн – на теплиці. Наразі у повному обсязі грантові виплати отримали 43 підприємства.

Лідером за площею закладки садів та облаштування теплиць залишається Київщина (251,3 га). Там аграрії найбільше садитимуть фундук та волоський горіх (174,6 га). А от яблуневі сади найбільше розвиватимуть на Закарпатті (97,4 га), плантації з лохини та чорниці — на Львівщині (73,5 га).

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы