Від надії — до радості

13 марта 2017 г.

Статьи Агротехнологии Від надії — до радості

Щоранку ми прокидаємося в теплих ліжках, смакуємо ароматну каву, обіймаємо рідних… Для нас — це буденність, щоденна картинка з пройденим сюжетом; рожеві окуляри життя, що відтісняють насущні реалії навколишнього.

Де жити Вам? Ефемерній бульбашці чи істинному світі? Обираєте лише Ви особисто.

Тому акумулювавши власні думки та можливості ТОВ «ТД «Квадро Плюс», ТОВ «КВП «Квадро Плюс» та Благодійний Фонд «Паростки добра», дотримуючись правил благодійної акції «Ми з тобою благодійники» (ознайомитись), за січень 2017 року перерахували кошти до КЗ «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» відділення реабілітації на придбання надсучасного ультразвукового інгалятора. Адже ця річ є необхідністю в наш час, тим більш в екстрених ситуаціях лікарі мають діяти оперативно без зволікань, будь-яка дрібниця може вартувати найціннішого — життя людини.

Інгалятор в свою чергу призначений для отримання аерозолів водорозчинних рідин лікарських препаратів, мінеральних вод  з метою профілактики та ефективного лікування дихальних шляхів і легенів.

Недарма кажуть: «Всі перемоги починаються з однієї маленької перемоги».

Приєднуйтесь до благодійної акції «Ми з тобою благодійники», спільними зусиллями ми не просто допоможемо нужденним, а подаруємо найцінніше – надію на світле й щасливе майбутнє!

Деталі акції: http://bf-sgn.com/post/view?id=1

 

Юлія Вовченко