В Європі очікується зниження урожаю ягід і фруктів

Новости Агротехнологии В Європі очікується зниження урожаю ягід і фруктів
урожаю

Добавлено:


У більшості європейських країн минулого тижня спостерігалося зниження температур, що суттєво могло вплинути на урожай ягідних та кісточкових культур.

Про це йдеться у повідомленні Української плодоовочевої асоціації.

Як зазначається, наприкінці березня температура повітря в Молдові опускалася до -6-10°С. І, згідно прогнозам гідрометеослужби, заморозки можуть продовжитися і на початку квітня.

Що стосується ЄС, то виробники з ряду європейських країн також повідомляли про суттєве зниження температури повітря. Минулого тижня нічні заморозки в регіоні сягали -10°С.

Зокрема, польські виробники суниці садової зазначають, що зниження урожаю цього року може сягати 50%. А ось італійські виробники лохини повідомляють, що несприятливі погодні умови на початку квітня поки що не спричинили серйозних втрат майбутньому врожаю.

Експерти Української плодоовочевої асоціації нагадують, що окрім втрат урожаю, пов’язаних із заморозками, виробники з ЄС зіштовхнуться з ще однією проблемою цього сезону. Так, у зв’язку з поширенням коронавірусу та введенням карантинних заходів, більшість фермерів відчує нестачу робочої сили під час збору врожаю.

Новости: Агротехнологии

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы