Укрзалізниця запустила три поїзда для зерна

Новости Украина Укрзалізниця запустила три поїзда для зерна
поїзда

Добавлено:


Укрзалізниця у вересні запустила три нові графікові контейнерні поїзди для перевезення зернових вантажів.


Як говориться у повідомленні компанії, вони курсують зі станції Чорноморськ-Порт до Балина, Гнівані та Старокостянтинова. На сьогодні компанія організувала вже 27 контейнерних поїздів, 22 з яких курсують регулярно.

«Наразі «Укрзалізниця» експлуатує близько 150 зернових контейнерів, які використовуються для перевезення зернових вантажів від елеваторів до морських портів. Конструкція цих контейнерів дозволяє вивантажувати зерно одразу на судно, що значно пришвидшує процес перевезення, а, отже,  зменшує його вартість», — повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За його словами, загалом з початку 2019 року перевезено 248,28 тис. контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті (ДФЕ), що на 10% більше аналогічного показника минулого року.

«З початку року ми запустили 10 нових контейнерних поїздів, 4 з яких — міжнародні. Наразі 1,7% від загальних обсягів вантажів — перевозиться у контейнерах. Такий сервіс дозволяє більше ніж у 3 рази скоротити обіг рухомого складу та, як наслідок, сприяє зниженню кінцевої вартості перевезення вантажу до 25%», — резюмував Євген Кравцов.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы