Україні потрібні економічна конституція та ринок розмінування

Новини Украина Україні потрібні економічна конституція та ринок розмінування

Опубліковано:


Уряд має паралельно думати про нову економічну конституцію України з точки зору післявоєнної відбудови. Також держава та бізнес мають розвивати нову ринкову нішу – розмінування. Про це заявила Перша віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

В Україні паралельно відбувається декілька процесів. По-перше, дії Уряду направлені на розвиток українського бізнесу, навіть з огляду на те, що війна продовжується. По-друге, Уряд запрошує бізнес долучитися до розробки моделей того, якою буде Україна після війни з точки зору післявоєнної відбудови.

 «Дуже важливо, щоб Уряд мав розуміння проблем та потреб бізнесу, щоб ми могли їх спільно вирішити і паралельно думати про нову економічну конституцію України з точки зору післявоєнної відбудови. Потрібно розуміти які у нас сильні сторони. Наша стратегічна мета – фіксуватися на переробці, адже з економічної точки зору ми бачимо в цьому потенціал. І на цьому ми наголошуємо, коли йдеться про програми підтримки та іноземні інвестиції», — наголосила Юлія Свириденко.

Крім того, в Україні з’явилася нова ніша, з огляду на велику проблему аграріїв – розмінування. Спільне завдання держави та бізнесу зараз розвинути цей ринок, тому що питання безпеки – це номер один будь-якої економічної стратегії.

Представники Мінекономіки обговорили з українськими підприємцями інструменти, які спрощують ведення бізнесу, дерегуляції та зниженні тиску з боку контролюючих органів. Окремо зупинились на програмах підтримки, які держава пропонує бізнесу за участі міжнародних фінансових структур.  Так, йдеться про розширення релокованих підприємств, фінансування малого та середнього бізнесу через Експортно-кредитне агентство та страхування військових ризиків.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы