
Опубліковано:
Україна застрахувала всі торгові судна, які здійснюють експорт та імпорт товарів через дунайські порти, та розглядає можливість страхування суден, які йтимуть «зерновим коридором». Про повідомляє Укрінформ.
«Україна застрахувала всі торгові судна, які здійснюють експорт та імпорт товарів через дунайські порти. Зараз ми на уряді обговорюємо і, переконаний, ухвалимо рішення про страхування суден і відповідних компаній, які йтимуть по «зерновому коридору», – заявив Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль на конференції послів України.
За його словами, ризики стосовно Чорного моря достатньо очевидні.
«Це спрацює один раз. Ми розуміємо, що у випадку якщо росіяни затоплять або підірвуть будь-яке торгове судно, це колосально ускладнить нашу роботу з партнерами щодо зернового коридору. Тому, звичайно, потрібна підтримка партнерів, щоб цього не сталося. Але зі свого боку ми такі ризики страхуємо за рахунок нашого бюджету», – додав Прем’єр.
Раніше повідомлялося, що повторна атака росії, на порти Дунаю викликала ще більше занепокоєння серед судновласників і призвела до ще більш суттєвого зростання ставок на перевезення агропродукції коустерами та баржами з портів Рені та Ізмаїл. Деякі компанії відмовлялися надавати свої судна на захід в порти Дунаю.