Україна надзвичайно зацікавлена в аграрних інвестиціях

Новости Украина Україна надзвичайно зацікавлена в аграрних інвестиціях
інвестиціях

Добавлено:


Інвестиції в українське агровиробництво значно посилять роль України як експортера. Про це під час пресконференції заявив міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, повідомляє Інфораційно-аналітичний портал АПК України.

«Для Міністерства аграрної політики важливо, щоб у час докорінних змін в Україну йшли якісні інвестиції, які будуть привносити передові технології. Наша держава надзвичайно зацікавлена у залученні в економіку різних інвестицій, які допоможуть якісно співпрацювати в агропромисловому комплексі», — підкреслив Роман Лещенко.

Міністр зауважив, що інвестори, які вкладають кошти в кормовиробництво, є найкращим свідченням зростання довіри до українського агросектору.

«Для нас це можливість рухатися у довгострокову перспективу й якісно планувати видатки на роки вперед, інвестуючи у виробництво, а не просто вкладаючись у щорічний збір врожаю. Україна зацікавлена у сталому розвитку», — зазначив міністр.

Роман Лещенко наголосив, що міністерство супроводжуватиме інвестиційні проекти та збільшуватиме експортний потенціал.

«Ми вже працюємо над захистом інвестицій, спрощенням роботи інвесторів в реальному часі, дерегуляції, а також над лобіюванням відкриття нових експортних ринків», — підсумував Роман Лещенко.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы