У свій ювілейний рік компанія PÖTTINGER подолала позначку у 400 мільйонів обороту

Новости Украина У свій ювілейний рік компанія PÖTTINGER подолала позначку у 400 мільйонів обороту
PÖTTINGER

Добавлено:Ще один рекорд продажів у 2020/21 маркетинговому році


Незважаючи на величезні виклики, поставлені пандемією, австрійська сімейна компанія PÖTTINGER написала ще один розділ успіху у своїй 150-річній історії компанії:  У 2020/2021 маркетинговому році компанія PÖTTINGER знову досягла найвищих в історії продажів — 405 мільйонів євро, що вперше перевищило позначку в 400 мільйонів.

Зі збільшенням на 11 відсотків у порівнянні з минулим роком, успішна тенденція зберігається.  З експортною квотою 88 відсотків, ступінь інтернаціоналізації виробника сільськогосподарської техніки залишився на тому ж високому рівні.  Основу успіху складають 1929 високомотивованих співробітників, співпраця з партнерами з продажу та інвестиції в фабрики з виробництва інноваційної продукції та послуг.

PÖTTINGER, спеціаліст в заготівлі кормів та рослинництва, має високий рівень інновацій, що значною мірою обумовлено багаторічним досвідом та непорушним    винахідливим духом.  Технічний асортимент практичний і різноманітний:  він охоплює як потреби малого бізнесу в альпійській зоні, так і вимоги великого бізнесу в інших регіонах.  Нарізі компанія PÖTTINGER вражаюче відстоює свою лідируючу позицію як лідера світового ринку прес-підбирачів за допомогою нового покоління багатоцільових роторних прес-підбирачів JUMBO.  Що стосується косарок та посівної техніки, австрійська компанія також попереду порівняно з іншими європейськими компаніями.  Більше новинок буде представлено тут восени.

Розділ успіху продажів

З 69-відсотковою часткою у продажу машин, кормозаготівельна техніка є основним джерелом продажу.  Техніка для рослинництва з технологією обробітку ґрунту та посіву досягла 31 відсотка від загального обсягу продажу машин.  Обидва напрямки стабільно розвиваються позитивно. 

Підрозділ «Оригінальні запасні частини» продовжив розвиватися позитивно — збільшившись приблизно на 8 відсотків.  Перш за все, тут величезний внесок зробили ефективність роботи логістичного центру запасних частин та обслуговування у критичний час пандемії.  Концепція довгострокової наявності запасних частин та перевіреної серії швидкозношуваних деталей (DURASTAR та DURASTAR PLUS) вплинули тут також дуже позитивно. 

Заснована в Австрії — здійснює свою діяльність у всьому світі. 

Міжнародна орієнтація PÖTTINGER з 16 офіційними представництвами по всьому світу та чотирма виробничими заводами в Європі виявилася дуже антикризовою.  Кожен з цих наслідків пандемії можна було добре компенсувати:  Експортна квота у 88 % доводить це дуже чітко.  

З моменту свого заснування в 1871 році невеликий ремісничий бізнес у м. Гріскірхен (Австрія) перетворився на успішного на міжнародному рівні виробника сільськогосподарської техніки, який, однак, залишається вірним своїм корінням.  Зв’язок з внутрішнім ринком Австрії також виражає позитивний розвиток:  частка загального обсягу продажів зросла і склала 12 відсотків у минулому фінансовому році.  Це робить батьківщину Pöttinger одним з найсильніших ринків.

Майже 60 відсотків загального обсягу продажів було досягнуто у Німеччині, Франції, Австрії, Польщі, Швейцарії та Великобританії.  Німеччина з 18 відсотками та Франція з 15 відсотками продажів знову є найбільшими ринками.  На щастя, за останній період продажі зросли на обох ринках. 

Продажі за кордоном також розвивалися надзвичайно позитивно:  Абсолютними лідерами є Канада з 48 відсотками та Австралія з + 33 відсотками.  Деякі європейські країни, такі як Великобританія, Угорщина, Норвегія та країни Балтії, є одними з переможців зростання доходів.  Росія навіть зафіксувала зростання продажів на + 151 відсоток.  У всіх цих країнах діяльність відділу продажів та розширений асортимент продукції внесли цінний внесок. 

Зліва направо: Дипломований інженер Йорг Лехнер, Др. Маркус Бальдінгер, Магістр Грегор Дітахмайер, Магістр Вольфганг Мозер, Магістр Герберт Вагнер

Люди пишуть історію

З початку історії компанії в 1871 році люди були в центрі уваги.  Франц Пьотінгер заснував компанію разом зі своєю дружиною Юліаною.  Завдяки невтомному винахідливому духу, сміливості та наполегливій праці — відомому “духу Pöttinger” — компанія зростала, і до неї приєднувалися все нові і нові співробітники.  Міжнародна орієнтація також відображається у 1929 співробітниках:  Вони походять з 36 різних країн. Кількість працівників дещо зросла порівняно з минулим роком. 

Інновації та інвестиції — це частина історії

150 років тому засновник компанії, звичайно, і не мріяв, що четвертий виробничий завод відкриється в 2021 році:  Листочок конюшини був укомплектований новим монтажним заводом у м. Санкт-Георген (неподалік від головного заводу м. Гріскірхен — Австрія).  З нагоди відкриття на початку червня 2021 року відбулася новаторська церемонія подальшого розширення, щоб мати можливість обробляти зростаючі замовлення.  Таким чином, все виробництво кормозаготівельної техніки розташоване в Австрії.  Сівалки виробляються в саксонському місті Бернбург (Німеччина), а центр обробітку ґрунту — у м. Водняни (Чехія). 

Початок впровадження технології механічного догляду рослин та пов’язаного з нею виробництва також продемонстровано в Австрії. 

PÖTTINGER: довга історія успіху

Пандемія запобігла великим святкуванням та подіям, присвяченим 150-річчю цього року. Тому виробник сільськогосподарської техніки використав нові, віртуальні форми представлення продукції та інформації.  Тим не менш, заснування відзначали на різних онлайн -платформах (віртуальній виставці, соціальних мережах тощо), а також з ювілейними машинами та численними кампаніями для співробітників. 

Шануй минуле — будь майбутнім

Дивовижні речі відбувалися в PÖTTINGER за останні 150 років.  Тоді, як і зараз, людяність та традиційність дуже важливі в сімейному бізнесі.  Компанія поставила собі за мету зробити людей більш успішними у сільському господарстві.

«Ми завжди відчували міцний зв’язок із фермерами, і під девізом «Кожен потребує сільського господарства» ми рішуче підтримуємо важливість цієї галузі.  З огляду на навколишнє середовище та майбутні покоління, ми також велику увагу зосереджуємося на тривалості та збереженні ресурсів“,  підкреслює Грегор Дітахмайер, представник керівництва компанії.  Ці теми завжди в центрі уваги як розвитку агротехніки, так і будівництва нових заводів. 

У своїй довгій історії успіху компанія PÖTTINGER пережила багато злетів і падінь і завжди ставала сильнішою.  «Навіть у важкий 2020/2021 маркетинговий рік, рік із багатьма змінами, ми продемонстрували нашу пристосованість, нашу відданість і свою непохитність. 

Нам навіть вдалося увінчати ювілейний рік рекордним оборотом », — радісно повідомляє пан Дітахмайер і продовжує: «Як інноваційна кузня з сильною командою високомотивованих співробітників, дуже добре розвиненою мережею торгових партнерів і з огляду на майбутнє та потреби ринку (оцифрування, сенсорні технології тощо), ми ідеально обладнані для майбутніх викликів».

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы