Тотальний карантин: Аваков заявив про посилення обмежень у найближчі дні

Новости Украина Тотальний карантин: Аваков заявив про посилення обмежень у найближчі дні
Аваков

Добавлено:


Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в Україні планують посилити обмежувальні заходи на період карантину. Про це Аваков написав Facebook.

За його словами, посилення заходів планується в найближчі дні.

«В країні вже введені обмежувальні заходи. Вони будуть значно жорсткіше в найближчі дні — це продиктовано необхідністю. Це потрібно робити», — написав Аваков.

Також глава МВС заявив, що буде наполягати на введенні тотального повного карантину в країні.

«Тотальний повний карантин — моя позиція, про яку хочу просити кожного з вас і буду наполягати на ньому, відповідно до моїх повноважень в органах влади. На даний момент в країні має працювати тільки критично необхідні суб’єкти господарювання, незалежно від форм власності. …Решта мають бути закриті і люди повинні бути вдома на карантині… Про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо», — повідомив Аваков.

Крім цього він наголосив на необхідності мобілізації ресурсів підприємств для виробництва медичних препаратів та обладнання.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що, за словами заступника глави МВС Антона Геращенка, влада готова ввести надзвичайний стан на всій території України в разі масового розповсюдження коронавіруса.

Зазначимо, станом на ранок 21 березня в Україні підтверджений 41 випадок захворювання коронавірусом. З них 3 — летальних.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы