IFC підтримає український зерновий експорт Дунаєм

Новости Украина IFC підтримає український зерновий експорт Дунаєм

Добавлено:


Представники Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та керівництво Українського Дунайського пароплавства провели предметні перемовини щодо фінансування проектів у сфері річкової логістики. Про це повідомляють в УДП.

Зазначається, що пріоритетним напрямком діяльності IFC залишається розвиток логістичної інфраструктури. І корпорація розглядає Дунай як одну з важливих складових продовольчої безпеки та економічної інтеграції України з ЄС. 

IFC має досвід надання довгострокового фінансування проєктів у сфері річкової логістики і зацікавлена у співпраці з новою командою УДП. Експерти визнають, що за умови комплексної модернізації пароплавство здатне суттєво посилити дунайську логістику.

Досягнута домовленість про те, що УДП запропонує IFC до розгляду низку проєктів, спрямованих на забезпечення сталого розвитку та реалізації унікального логістичного потенціалу. Це стосується не лише програми модернізації суден, але й допомоги у проведенні деофшоризації, переведенні фінансової звітності на міжнародні стандарти, диджиталізації управлінських процесів, залучення та навчання судноводіїв тощо.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы