Садівники можуть отримати дотації за минулі роки

Новости Украина Садівники можуть отримати дотації за минулі роки
дотації

Добавлено:


Уряд схвалив проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства».

Про це йдеться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Згідно із внесеними змінами, виробники плодів, ягід, винограду та хмелю, які у 2019-2020 роках не отримали державну підтримку на розвиток садівництва, виноградарства і хмелярства або отримали її не в повному обсязі, матимуть можливість отримати її, подавши Мінагрополітики відповідні документи до 1 вересня поточного року», — говориться у повідомленні.

Як зазначається, у поточному році для надання державної підтримки виробників плодів, ягід, винограду та хмелю передбачені бюджетні кошти в обсязі  450 млн грн.

Форми відповідних документів затверджені наказом Мінагрополітики від 7 липня 2021 року № 74 «Про затвердження нормативів, форм звітності, переліку техніки, механізмів та обладнання, передбачених для надання державної підтримки виробників плодів, ягід, винограду та хмелю», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 27 липня 2021 року за № 973/36595.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы