Реалізація свиней на забій зросла на 7,6%

Новости Животноводство Реалізація свиней на забій зросла на 7,6%
свиней

Добавлено:


Промислові виробники свинини у січні-вересні 2019 р. реалізували на забій 3,6 млн свиней. Це на 5,2% більше ніж за аналогічний період минулого року.


Про це повідомили в Асоціації свинарів України з посиланням на дані Держстату.

«Додаткові 176 тис. свиней та вища на 2 кг ніж торік забійна маса (109 кг/гол. за підсумками січня-вересня) збільшили сукупні обсяги реалізації живця на забій на 7,6%. Тож за три квартали 2019 р. на бійні та м’ясокомбінати надійшло 387,6 тис. т свинини — плюс 27 тис. т свинини до доробку трьох кварталів минулого року», — уточнюють в АСУ.

З іншого боку, активізація забою відзначається на тлі повільнішого приросту обсягів вирощування, які за аналізований період додали 4,7%, склавши 403,9 тис. т в живій вазі.

«Тож 96% отриманої живої маси свиней спрямували на забій проти 93% протягом трьох кварталів 2018-го. Це може уповільнити відновлення промислового поголів’я. Крім цього, приріст внутрішньої пропозиції промислової свинини у кінці року обмежить втрата десятки вітчизняних свиногосподарств, які цьогоріч стали жертвами АЧС. У наслідок цього внутрішній ринок недоотримає близько 1,8% чи 24 тис. т живої маси промислових свиней на забій. Втім, це відіграє роль своєчасної підтримки рівня закупівельних цін, » — коментують аналітики.

Новости: Животноводство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы