Прогнозні ціни на живця незначно зменшилися, але залишатимуться сталими

Новости Животноводство Прогнозні ціни на живця незначно зменшилися, але залишатимуться сталими

Добавлено:


Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 29 червня – 5 липня 2020 р.: 41 – 42 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозні ціни на живця незначно зменшилися, проте залишатимуться сталими, а попит – невисоким, – зазначає AgroOne з посиланням на Асоціацію «М’ясної галузі».

Прийдешні тривалі вихідні, включно з Днем Конституції, не мали поточного тижня суттєвого стимулюючого ефекту на ринок. Можлива незначна різниця цін за регіональною ознакою спричинена неоднорідним розміщенням в Україні виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі. У перерахунку на живу вагу в Україні усереднені ціни в Європейському Союзі нижчі та наразі складають 38 грн/кг, а в Росії – 35 грн/кг.

Світові ціни на свиней в забійній фазі. Джерело: Євростат

В країнах Євросоюзу ціни стабілізувались. Втім, на ринку присутня невизначеність через закриття великого німецького м’ясопереробного заводу у м.Реда-Віденбрук (Rheda-Wiedenbrück) та припинення ним експорту до Китаю. Потужність цієї компанії – понад 100 000 свиней на тиждень, існує ймовірність, що вона буде закритий на декілька тижнів. Оператори заводу переконані, що зможуть переспрямувати свиней до інших компаній, але цілком ймовірно, що у червні – липні ціни на свиней в Німеччині просядуть. Ситуація матиме вплив і на інші країни ЄС, оскільки Німеччина посідає центральне місце на європейському ринку свинини.

Крім того, Китай, який є основним експортним партнером ЄС, значно посилив перевірки продукції після нових спалахів коронавірусних інфекцій на гуртовому ринку в Пекіні, що в перспективі може мати відчутний дестабілізуючий вплив на ринок свинини.

Як розповідав AgroOne, низька ціна в Євросоюзі та в Росії обумовлена значно меншою собівартістю живця, ніж в Україні.

Новости: Животноводство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы