Прогноз: Цукор значно подорожчає

Новости Украина Прогноз: Цукор значно подорожчає
Цукор

Добавлено:


Оптово-відпускні ціни на цукор 2019/20 МР зростуть на 18% — до 13 тис. грн/т у зв«язку зі зменшенням виробництва цукру. Такий прогноз зробив НАЦУ «Укрцукор».


Як зазначається, виробництво цукру в 2019/20 МР році складе 1,1-1,2 млн т, що на понад третину менше, ніж попереднього року.

«Таке зменшення пов’язане, перш за все, зі скороченням посівних площ під цукровими буряками та несприятливими погодними умовами. Посуха та відсутність вологи в ґрунті негативно позначилися на розвитку цукрових буряків і станом на 1 серпня, цукровий буряк масово втрачає вагу гички, що в свою чергу призведе до низької цукристості», — пояснює заступник голови правління НАЦУ «Укрцукор» Руслана Яненко.

Проте, не лише погодні умови пригнічують ріст та розвиток цукрових буряків. Головні агрономи господарств наголошують на розповсюджені таких хвороб, як коренева гниль та жовтяниця. Волога та холодна весна спровокували появу у господарствах цвітушних коренеплодів, які спричинять зниження цукристості і зменшення маси коренеплодів, що в свою чергу ускладнить зберігання та переробку буряків. Такі цукрові буряки потрібно викопати та відвантажити на заводи першочергово.

«В цьому сезоні, за нашими оцінками, буде працювати 32 цукрових підприємства», — підсумувала Яненко.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы