Посівний комплекс TERRASEM C8 Fertilizer

Новини Украина Посівний комплекс TERRASEM C8 Fertilizer
TERRASEM C8 Fertilizer

Опубліковано:


Високопродуктивний посівний комплекс TERRASEM C8 Fertilizer з одночасним внесенням добрив для посіву в різних умовах (робоча ширина 8 м). Це справді універсальна машина, що може замінити на господарстві кілька агрегатів, виконати  свою роботу якісніше та із значно нижчими затратами.


Потужна дискова борона (510 мм), що відповідає за передпосівний обробіток, дозволяє працювати практично по будь-якому фону. Від нерівної оранки, глибокого дискування, лущення стерні і до необробленої стерні. Ця машина забезпечує якісний посів як по стерні зернових, ріпаку, сої, гороху так і по стерні силосної кукурудзи та соняшнику. З кожним роком проблема вологи осінню стає все актуальнішою, прямий посів в стерню дозволяє зберегти вологу та отримати дружні сходи.

Ця машина добре вписується як в технологію класичного землеробства так і безвідвального обробітку чи міні тілу.

Висівати може будь-які культури з нормою посіву від 0,7 до 450 кг/га. За допомогою цього посівного комплексу Ви можете отримати ідеальні сходи як пшениці, ячменю та ріпаку так і гороху, сої, соняшника, льону, нуту, розторопші, люцерни, конопель та інших культур. Оберти котушки контролюються інфрачервоним радаром швидкості тому норма висіву чітко дотримується.

Висів та внесення добрив – цілком незалежні системи, по суті дві сівалки на одній рамі. Контакт посівного матеріалу з добривами – це ризики забивання та хімічних опіків. Глибина роботи дискової, глибина внесення добрив та глибина посіву – це три незалежні налаштування. Добрива вносяться точно в міжряддя.

TERRASEM C8 Fertilizer

Пакер-шасі притискає ґрунт, розрівнює передпосівний фон, підтягує вологу в посівний горизонт. Неможливо дотримати глибину посіву якщо між дискуванням та посівом не провести ущільнення. Шахматний порядок дає плавність руху, широку площу опори (сівалку не качає) та індивідуальний підхід до кожного колеса.

Посівні секції розділено на три крила кожна з яких кріпиться до рами через паралелограмну навіску. Це дає можливість секціям копіювати поверхню в межах 35 см. Окрім того кожен сошник має власний паралелограм, що дає свободу руху 15 см. Система подвійного паралелограма дає гарантує точне закладання посівного матеріалу в незалежності від змін рельєфу поля. Тримачі сошників однакової довжини забезпечують однаковий тиск на обидва ряди. Через два гумові демпфери на кожному сошнику можна передати до 120 кг/сошник. Така конструкція сошників дозволяє розвести перший і другий ряд аж на 35 см. Велика відстань між рядами гарантує високу прохідність без забивання з оптимальним міжряддям в 12,5 см. Бокові секції можуть копіювати рельєф поля не лише вверх, а і в низ +/- 4 градуси.

TERRASEM C8 Fertilizer

Дводисковий сошник 380 мм із зміщенням 25 мм оптимально прорізає твердий ґрунт та пожнивні рештки, точно дотримує задану глибину посіву. Сошники опираються на індивідуальні прикочуючи колеса. Їх ширина забезпечує закриття борозни та достатню площу опори щоб не провалюватися навіть по свіжій оранці. Штригельна борона працює чітко в міжрядді та закриває вологу не вигортаючи насіння.

За один прохід посівний комплекс робить передпосівний обробіток, внесення стартових добрив, зворотне ущільнення, висів, прикочування та закриття вологи. І все це силами одного трактора і одного тракториста.

Добрі 120 гектар за 10-ти годинну робочу зміну. При цьому на виконання шести операцій витрачається всього один прохід техніки та 6-8 літрів дизелю на га!

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы