Понад ₴4 млн. на гуманітарну допомогу та соціальні ініціативи направила Група «Прометей» за час війни

Новости Украина Понад ₴4 млн. на гуманітарну допомогу та соціальні ініціативи направила Група «Прометей» за час війни

Добавлено:


Незважаючи на те, що трудові та соціальні гарантії оформлені законодавчо, на практиці не всі компанії дотримуються відповідних норм, посилаючись на те, що підприємство чи організація перебуває у простої або не веде господарську діяльність у зв’язку з бойовими діями.

Разом з тим, ГК «Прометей», яка здійснює свою діяльність на безперервній основі як до, так і в період дії воєнного стану, повідомляє про дотримання соціальних гарантій, прийнятих Групою раніше, а також про впровадження комплексної програми підтримки мобілізованих співробітників.

Так, у Компанії повідомили про підготовку чергового траншу виплат своїм працівникам, які стали на захист України і перебувають на службі у ЗСУ. Відповідно до програми соціальної підтримки мобілізованих співробітників, працівникам, які зараховані до лав ЗСУ виплачується заробітна плата у її 100% обсязі протягом усієї дії воєнного стану в країні. Крім цього, у разі отримання поранення або будь-якої іншої травми під час проходження служби, Компанія фінансує лікування співробітника.

Всього на відповідні цілі Група направила вже понад ₴600 тис. Таким чином, сумарний бюджет на підтримку Збройних Сил, гуманітарну допомогу населенню та реалізацію програми фінансування мобілізованих працівників вже перевищує ₴4 млн.

«Взяті зобов’язання щодо грошового забезпечення військовослужбовців – це для нас ще один внесок у перемогу України. Армія, бізнес та український народ – це опора нашої незалежності. Своєчасна фінансова підтримка співробітників, які з честю виконують військовий обов’язок, це ті гарантії, від дотримання яких залежить майбутнє кожного з нас», – зазначили у компанії.

Зазначається також, що з перших днів війни ГК «Прометей» визначила наступні пріоритети:

  • людський ресурс та команда;
  • безперервність бізнес-діяльності та підтримка продовольчої безпеки;
  • підтримка армії і допомога населенню.

«Завдяки своєчасній трансформації бізнес-рішень у відповідність до військових реалій Групі вдалося продовжити свою діяльність і планувати роботу з повернення на довоєнний рівень виробництва. Як і робочі процеси, так і реалізація гуманітарних проектів не переривалися ні на день і допомагали нашим співробітникам, воїнам ЗСУ та населенню як у тилу, так і на фронті», – наголошується в повідомленні Групи.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы