Понад 2 тисячі аграріїв отримали компенсацію

Новости Украина Понад 2 тисячі аграріїв отримали компенсацію
аграріїв

Добавлено:


Українським аграріям станом на кінець липня спрямовано 261,1 млн грн часткової компенсації вартості за купівлю сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.


Відповідні розрахунки відбулись за період грудень 2018 року та січень-травень 2019 року, йдеться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За звітний період програмою скористалося 2372 сільськогосподарських товаровиробника, придбано 3993 одиниць техніки та обладнання на суму 1,262 млрд грн.

Серед найбільших отримувачів компенсації від держави є сільгоспвиробники Вінницької (29,1 млн грн), Одеської (20,2 млн грн), Сумської (18,6 млн грн.), Кіровоградської (18,2 млн грн.) та Миколаївської (17,6 млн грн.).

Для довідки: на 2019 рік Державним бюджетом України за програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» передбачено видатки на суму 881,79 млн грн.

На сьогодні Мінагропрод співпрацює із 11 уповноваженими банками — «Ощадбанк», «ПриватБанк», «Укрексімбанк», «Укргазбанк», «Райффайзен банк Аваль», «Південний», «Банк інвестицій та заощаджень», «ПУМБанк», «Індустріалбанк», «Кредобанк», «МТБ Банк».

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы