Польща не пустить Україну в ЄС через імпорт зерна

Новини Украина Польща не пустить Україну в ЄС через імпорт зерна

Опубліковано:


Влада Польщі може заблокувати вступ України до Євросоюзу, якщо не вирішиться питання щодо заборони імпорту зерна, йдеться в заяві міністра сільського господарства Роберта Телуса. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Посадовець зазначив, що «позиція Польщі щодо заборони імпорту зерна з України є твердою». Телус також додав, що це нібито «будує можливість вступу України до Євросоюзу».

«Якщо ми сьогодні не побудуємо ці інструменти, то Польща точно не погодиться на вступ України… Коли Польща приєдналася до Євросоюзу, ми повинні були виконати умови. І ці умови нам висували дуже жорстко. І ми повинні поставити Україні умови», – сказав він.

Міністр зауважив, що «на основі, яка є на даний момент, польське сільське господарство ніколи не переможе українське».

На запитання, чи може Польща не погодитися на членство України в Євросоюзі, міністр відповів: «Якщо ми не розбудуємо ці інструменти… І ми це говоримо в Євросоюзі, що, перш за все, потрібно створити умови для вступу України». Раніше в польському уряді заявили, що Польща продовжить підтримувати Україну у світлі російської агресії: «Ми підтримуємо Україну, але не може бути так, що коли наші економічні чи сільськогосподарські інтереси опинилися під загрозою, то ми відступатимемо перед моральним чи правовим тиском, як у цьому випадку». 

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы