Плуг SERVO 6.50

Новини Украина Плуг SERVO 6.50

Опубліковано:


Сучасний, маневрений напівнавісний плуг нового покоління. Максимальна продуктивність для великих площ. Для будь-яких вимог.


Плуг SERVO 6.50 (7+1) забезпечує якісну оранку на глибину до 40 см. Серійно оснащений перистими чи суцільними напівгвинтовими подовженими відвалами та найбільшими кукурудзяними передплужниками. Восьмикорпусний плуг агрегатується з тракторами від 270 к.с. Сама ж конструкція розрахована на зусилля в 360 к.с. Плуг виконано з запасом міцності. Потужна рама зі сталі австрійської виплавки (180х180х10 мм). Додаткові поздовжні тяги рами що оптимізують траєкторію руху тягового зусилля. Система захисту від перевантаження – розривні болти. Ця система забезпечує цілісність рами при наїзді на перешкоди та дозволяє міцно утримувати робочі органи навіть після частого спрацювання.

Робоча ширина налаштовується ступінчасто (33-38-43-48-53 см), або безступеневе гідравлічне налаштування (опція). Висота від долота до рами 80 см (опція 90 см) – це значить, що плуг буде добре працювати навіть по високим пожнивним решткам. Відстані між перами перистого відвалу збільшуються до краю, тобто між перами не буде забиватись ні каміння ні пожнивні рештки.

Всі плуги тягнуть трактор в сторону. Це зусилля передається через плече між навіскою і поворотною віссю. Чим більшим буду це плече, тим більшою буде сила уводу трактора. В наших плугах ця відстань мінімізована.

В конструкцію плуга вже закладено функцію он-ланд (оранку біля борозни). Переналаштування роботи в борозні на роботу біля борозни займає до двох годин роботи і жодних додаткових витрат. Плуг в системі он-ланд може агрегатуватися з тракторами на спарених колесах чи гумовій гусені. При цьому зменшується пробуксовка та негативний тиск на ґрунтову підошву. Шини служать довше, бо відсутнє тертя об борозну.

Плуг SERVO 6.50

Плуг оснащено антипробуксовочною системою TRACTION CONTROL. Ця система в моменти пікових навантажень переносить зусилля з плуга на задню вісь трактора (до півтори тони). Таким чином зменшується пробуксовка, знижується інтенсивність стирання шин та зменшуються витрати дизелю. Польові дослідження показали зниження витрат на величину від 10%.

Наш плуг – це машина, яка належить до верхнього сегменту якості. Це продукт в розробку якого вкладено багато людино-годин висококваліфікованої праці. Це 130 років досвіду та наукових розробок втілених в модель 2010 року.

Опції на плуг

Оранка має безліч переваг: перерозподіл мілких фракцій промитих в глиб, перерозподіл поживних речовин в глибші шари, боротьба з хворобами та шкідниками, рихлення, відкриття ґрунту для акумуляції вологи та багато, багато іншого. Оранка – це сильний інструмент, і як будь-який сильний фактор має і негативні сторони. Найбільшою з них є утворення плужної підошви. Розрихлений шар ґрунту все зусилля передає глибше і тим утворює шкідливе ущільнення. Господарства мусять зривати плужну підошву. Раз в 3-4 роки орати і раз в 3-4 роки рихлити. А що, коли цей процес провести за один прохід? Пьотінгер представляє нову опцію на плуг – розрихлювачі плужної підошви (чизелі). Вони встановлюються на кожен корпус, налаштовуються за глибиною (на 10, 15 чи 20 см глибше оранки) та зривають плужну підошву за один прохід з оранкою. Господарство отримує оптимальну структуру ґрунту без утворення шкідливого ущільнення.

Плуг SERVO 6.50

Середні налаштування ширини корпуса – 43 см. Ширина шини трактора – 71 см (а то і 90 см). Це означає, що при оранці в борозні за кожним проходом трактор втрамбовує 28 см (чи навіть 47 см) вже зораного. При оранці в борозні 10% зораного зазнає шкідливого ущільненя. Оранка в системі он-ланд (біля борозни) вирішує цю проблему. Разом з тим, за несприятливих умов (вологий ґрунт, поганий сигнал GPS тощо) трактор важко вести біля борозни. Плуг PÖTTINGER SERVO 6,50 єдиний на ринку, що в базовій комплектації, без додаткових опцій, може працювати як в борозні, так і біля борозни. Переналаштування просте та займає до 2 годин.

Озимі (особливо, ріпак) позитивно реагують на оранку. Посіви по зораному полю краще накопичують вологу осіннє-зимового періоду, менше піддаються впливу весняних чи літніх посух. В той самий момент оранка висушує зораний шар і якісні сходи отримати складніше. За рахунок кращого накопичення вологи за зиму посіви по оранці будуть розвинуті краще, але ж хочеться і на старті мати якісні рослини. В цьому може допомогти спеціалізований коток для плуга. Він проводить зворотне ущільнення та мінімізує втрати вологи.

Іншою складністю в оранці під озимі є просідання ґрунту. Після обороту пласта ґрунт занадто розрихлений, він повертається до своєї природної щільності (просідає під власною вагою) за 1,5-2 місяці. Тобто, не бажано сіяти раніше, як за 1,5-2 місяці після оранки. Враховуючи українські сівозміни знайти 2 місяці від жнив до посіву озимих практично не реально. На практиці це означає, що посів розвиває кореневу систему в ґрунті, що продовжує просідати. В ґрунті утворюються пустоти, що заважають розвитку кореневої системи. В гіршому випадку пустоти утворюються там, де корінці вже проросли, та обривають кореневу систему. Зворотне ущільнення спеціалізованим котком всаджує ґрунт на всю глибину обробітку та дозволяє вийти з посівом вже за тиждень від оранки.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы