Підтримка обороноздатності Миколаєва: черговий транш допомоги військовим на суму понад ₴1 млн. від ГК «Прометей»

Новини Украина Підтримка обороноздатності Миколаєва: черговий транш допомоги військовим на суму понад ₴1 млн. від ГК «Прометей»

Опубліковано:


Одна з найбільших зерноторгових компаній України ГК «Прометей» у зв’язку з посиленням бойових дій на Миколаївському напрямку виділила черговий транш допомоги підрозділам ЗСУ у Миколаївській області на загальну суму понад ₴1 млн. При цьому сумарний бюджет підтримки армії Компанією перевищив вже ₴5,3 млн.., йдеться у повідомленні прес-служби ГК.

Зазначається, що за весь час ведення бойових дій компанія «Прометей» реалізувала десятки гуманітарних проектів. Командою координаційного центру виконана велика робота як із забезпечення військових на фронті, так і для допомоги цивільному населенню. Компанія виділила на відповідні потреби понад ₴5,3 млн. Підрозділам ЗСУ надається необхідна номенклатура: від медичних препаратів та провізії до необхідної техніки та амуніції. При цьому «Прометей» повністю взяв на себе реалізацію гуманітарних місій, виступаючи меценатом, організатором та логістом відповідних проектів.

Водночас наголошується, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Компанія не згортала жодних інвестиційних чи партнерських проектів. Для запобігання кризовим явищам, пов’язаним, в першу чергу з порушенням логістичних зв’язків, в деякі напрямки Групи було залучено додаткове фінансування. У компанії впевнені, що економічна стійкість є одним із ключових факторів забезпечення обороноздатності країни, тому «Прометей» продовжує свою бізнес-діяльність на безперервній основі, маючи амбіції повернутися до колишніх обсягів продажу та виробництва агрокультур .

«Протидія російській агресії шляхом підтримки армії разом із забезпеченням продовольчої безпеки були і будуть нашими пріоритетами доти, доки триває російська військова агресія проти України. Більше того, ми не збираємося зупиняти наші зусилля у цьому напрямку, а маємо намір допомагати Миколаєву з повоєнним відновленням», – наголошує прес-служба компанії.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы