Перше судно, завантажене зерном «Прометея», буде відправлене на експорт «зерновим коридором» у вересні

Новости Украина Перше судно, завантажене зерном «Прометея», буде відправлене на експорт «зерновим коридором» у вересні
Прометей

Добавлено:


Зерноторгова Група Компаній «Прометей» уклала контракт про продаж 25тис. т. продовольчої пшениці. Це стало можливим завдяки розблокуванню морських портів України в рамках Стамбульських домовленостей щодо створення безпечного «зернового коридору».

Відповідно до контракту, для завантаження агропродукцією балкер прибуде до територіальних вод України за 2-3 тижні. Після проведення інспекції суховантаж піде з порту « Чорноморськ » до пункту призначення в середині вересня.

У компанії зазначають, що це лише початок великої роботи з налагодження морського агроекпорту за умов війни. «Однак це вже перемога на фронті глобальної продовольчої безпеки, у структурі якої українські аграрні компанії відіграють далеко не останню роль. Ще одна важлива складова запуску «зернового коридору» – тенденція до покращення ситуації на вітчизняному агроринку ».

Крім цього в повідомленні наголошується, що для відправки подібного за обсягами вантажу залізничним або автотранспортом знадобилися б місяці.

«Ми знаходимося в постійному контакті з клієнтами та аналізуємо найкращі пропозиції. Підписаний контракт дає нам підстави для оптимістичних прогнозів та можливість ставити початковий експортний план на рівні 70 – 80 тис. тонн на місяць», – зазначили у компанії.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы