Кожна п’ята вакансія в Україні — в агросекторі

Новости Украина Кожна п’ята вакансія в Україні — в агросекторі
вакансія в Україні

Добавлено:


Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Державної служби зайнятості, на 1 липня 2019 р. у порівнянні з аналогічною датою минулого року зросла на 13% та становила 93 тис. одиниць.


Про це розповіла HR-директор кадрового агентства «Агроджоб» Аліна Чоловійчук, пише Milkua.info.

За видами економічної діяльності: 19% вакансій — в сільському, лісовому та рибному господарстві; 18% — на підприємствах та установах переробної промисловості; 16% — в гуртовій та роздрібній торгівлі.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників — це трактористи, водії, швачки, слюсарі, електромонтери, оператори заправних станцій, електрогазозварники, токарі, робітники з комплексного обслуговування будинків, маляри, муляри, озеленювачі та столяри.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, охоронники, офіціанти, молодші медичні сестри, кухарі тощо).

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи — бухгалтерів, економістів, фармацевтів, лікарів, інженерів різних галузей, вчителів, спеціалістів державної служби.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, вантажники, прибиральники, двірники, сторожі, кухонні робітники, укладальники-пакувальники та комірники.

Станом на 1 липня 2019 року на одну вакансію в середньому по Україні претендувало 3 безробітних (станом на 1 липня 2018 року — 4 особи).

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы