Компанія DK VET презентує новітні препарати під час Національного Дня Ферми

Новости Интересно Компанія DK VET презентує новітні препарати під час Національного Дня Ферми
DK VET

Добавлено:


Щорічно компанія DK VET сприяє в організації Днів Ферми. Такі заходи дають нагоду кожному українському аграрію ознайомитися з новітніми технологіями молочної галузі.

Про це повідомила комерційний директор компанії DK VET Інна Семененко.

За її словами, в рамках Національного Дня Ферми, що відбудеться 19 травня, DK VET презентує інноваційний препарат «Кекстон» та нову кормову добавку «DK FEED».

«»Кекстон»- це болюс, який діє протягом 95 днів, а DK FEED dry energy — це покращена формула для поповнення енергії ВРХ. Детальніше спеціалісти DK VET поінформують про ці препарати на Дні Ферми», — відмітила Інна Семенко.

Компанія DK VET – офіційний постачальник ветеринарних препаратів, інструментів та засобів гігієни Асоціації виробників молока (АВМ) та Асоціації «Свинарі України» (АСУ).

Співробітники DK VET — першокласні фахівці, з вищою ветеринарною освітою, яка гарантує якість і всебічну підтримку з усіх питань.

Компанія DK VET постачає ветеринарні препарати різного спектру дії: антибактеріальні, вітамінні засоби, лікувально терапевтичні добавки, протизапальні, жарознижуючі, гормональні, інтрамамарні та місцеві засоби, протипаразитарні та імунобіологічні препарати, засоби дезінфекції та гігієни вимені для великої рогатої худоби і свиней.

Источник

Новости: Интересно

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы