Компанія DK VET презентує новітні препарати під час Національного Дня Ферми

13 апреля 2017 г.
Агроновости Интересно Компанія DK VET презентує новітні препарати під час Національного Дня Ферми

Щорічно компанія DK VET сприяє в організації Днів Ферми. Такі заходи дають нагоду кожному українському аграрію ознайомитися з новітніми технологіями молочної галузі.

Про це повідомила комерційний директор компанії DK VET Інна Семененко.

За її словами, в рамках Національного Дня Ферми, що відбудеться 19 травня, DK VET презентує інноваційний препарат «Кекстон» та нову кормову добавку «DK FEED».

«»Кекстон»- це болюс, який діє протягом 95 днів, а DK FEED dry energy — це покращена формула для поповнення енергії ВРХ. Детальніше спеціалісти DK VET поінформують про ці препарати на Дні Ферми», — відмітила Інна Семенко.

Компанія DK VET – офіційний постачальник ветеринарних препаратів, інструментів та засобів гігієни Асоціації виробників молока (АВМ) та Асоціації «Свинарі України» (АСУ).

Співробітники DK VET — першокласні фахівці, з вищою ветеринарною освітою, яка гарантує якість і всебічну підтримку з усіх питань.

Компанія DK VET постачає ветеринарні препарати різного спектру дії: антибактеріальні, вітамінні засоби, лікувально терапевтичні добавки, протизапальні, жарознижуючі, гормональні, інтрамамарні та місцеві засоби, протипаразитарні та імунобіологічні препарати, засоби дезінфекції та гігієни вимені для великої рогатої худоби і свиней.

Источник