Китай відкрив ринок для українського меду

28 ноября 2019 г.
Агроновости Украина Китай відкрив ринок для українського меду

Делегація України досягла низки домовленостей щодо експорту на ринок Китаю української продукції


Про це заявив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України — торговий представник України Тарас Качка на своїй сторінці у Facebook.

«Дуже продуктивною виявилася зустріч з Генеральною митною адміністрацією КНР. Ми проговорили усі наші дії по всіх товарних позиціях — молочна продукція, пшениця, ячмінь, горох, квасоля, горіхи, черешня, лохина, риба тощо. Робота по всіх цих товарах значно інтенсифікується», — написав він.

Качка зазначив, що сторони також завершили узгодження протоколу по м’ясу птиці, що сприятиме відкриттю ринку КНР для цього товару до кінця цього року.

«Ну і нарешті — підписали два протоколи щодо ріпакового шроту і меду. Так що шановні виробники — можете відправляти», — підкреслив заступник міністра.

Також Тарас Качка додав, що провів низку зустрічей, на яких з представниками Китаю обговорив реструктуризацію контролюючих органів,  B2B зв’язки в аграрній сфері і допомогу в участі у виставках,  сучасні технології і співпрацю у цій сфері.

«Короткий підсумок — наші відносини з Китаєм мають всі шанси перерости в системні, серйозні і по справжньому дорослі. Цим шансом потрібно скористатися не задля отримання кількох кредитів, а для побудови міцної основи для довгострокової співпраці», — підсумував він.