Як підняти надої удвічі

Новости Украина Як підняти надої удвічі
надої

Добавлено:


Завдяки використанню елітного генетичного матеріалу на фермі «Агросем» вдалося підвищити продуктивність корів від 3 до 8 тон, отримуючи молоко із максимальною жирністю.


надоїНевелике сімейне підприємство «Агросем» працює у якості ключового постачальника молока для унікального вітчизняного підприємства – «Львівської сироварні Джерсей». Побудоване за цілковито європейськими зразками господарство виготовляє елітні сорти натуральних сирів, котрі відзначаються найвищими смаковими та харчовими якостями. Підтвердженням цьому слугують численні перемоги на престижних національних та міжнародних конкурсах, таких як Cheese World Award. Запорукою таких досягнень стала як унікальна рецептура продукції, так і найвища якість вихідної сировини.

Для цього ж, як переконаний керівник «Агросем» Олег Темчишин основою основ є якісна генетика молочної худоби.

— У нас на фермі утримується 80 молочних корів і приблизно стільки ж — шлейфу. Від початку зробили ставку на найкращі породи молочної худоби. Це корови пород Джерсей та Голштин. Вони дають молоко із високим відсотком жирності – до 6%, яке оптимально підходить для виготовлення сирів, — розповідає Олег Темчишин.

Розпочавши у 2013 році молочний бізнес і придбавши понад 30 корів, пан Олег став постачальником сировини для «Львівської сироварні Джерсей». Звісно, що для того, щоб виготовляти крафтові сири найвищої якості необхідно було довести молочну ферму до досконалості. В тому числі і в напрямку селекції.

— Розпочинали ми із надоїв 3000 л на рік. При цьому зіштовхнулися із певною проблемою — телята народжувалися міцні здорові, однак мали занадто важку та велику голову. Зрештою, порадившись, ми вирішили рухатися у напрямку голштинізації породи, а для цього потрібен був винятково якісний генетичний матеріал, — пояснює господар ферми.

І пан Олег, і його дружина пані Анна Темчишин із захопленням згадують як розпочалася та розвинулася співпраця із ТОВ «Сімекс Альянс Україна». Річ у тім, що це відразу ж забезпечило чудові результати роботи і підвищило рентабельність роботи молочного підприємства.

надої

— Почнімо з того, що завдяки отриманій у ТОВ «Сімекс Альянс Україна» спермі биків 60% запліднень відбувається після першого разу. Це дуже хороший результат, тому що тварини не «гуляють», і виробничий процес на фермі триває без перерви. До того ж, ми побачили, що таке дійсно по-справжньому генетичний матеріал. У нас стрімко почали зростати надої, і якщо раніше ми мали по 3000 л на одну корову, то зараз цей показник сягає 8000 л. У нас навіть є корова, яка дає до 70 л на день! При цьому ми отримуємо високоякісне жирне молоко, — відзначає Олег Темчишин.

Господарі ферми «Агросем» наголошують на тому, що фахівці ТОВ «Симекс Альянс Украина» не просто реалізують сперму биків, але й провадять постійну консультативну підтримку зі свого боку, надаючи необхідні рекомендації своїм партнерам. Щомісяця у тварин беруть усі необхідні аналізи та окрім цього здійснюється щоденний моніторинг стану худоби.

— Розумієте, ми виготовляємо крафтову продукцію найвищої якості. Ми не маємо права на помилку, в ферму інвестовано досить великі кошти. Тому все має бути на висоті: і годівля худоби, і догляд за нею, і звичайно ж, селекція. Особисто я переконався, що левова частка успіху у молочному тваринництві залежить саме від генетики, — вважає Олег Темчишин.


м. Переяслав-Хмельницький, Київська обл. вул. Гостинна, 13.
Тел.: (067) 509-01-59, (067) 481-70-72
www.semexukraine.com
E-mail: semex@ukr.net

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы