ЄС розробляє наземні шляхи експорту української продукції

Новости Украина ЄС розробляє наземні шляхи експорту української продукції
експорту

Добавлено:


Європейський Союз завершує розробку плану сприяння наземному експорту українських запасів харчових продуктів, поки порти України заблоковані.

Європейська комісія має розглянути 11 травня стратегію, яка включатиме технічні та бюрократичні ініціативи щодо прискорення доставки рослинних олій, кукурудзи та пшениці та інших ключових експортних товарів України. Про це пише Bloomberg.

За даними видання, попри поступове усунення торгових бар’єрів з Києвом, у ЄС стурбовані логістичними «вузькими місцями», що може перешкодити спробам використовувати альтернативні наземні маршрути через сусідні країни.

ЄС та Україна працюють, щоб знайти рішення до літа. Європейські чиновники наголошують, що пошук рішення щодо експорту продовольства з України має бути пріоритетом не лише для пом’якшення поточної глобальної продовольчої кризи, а й для забезпечення надходжень для покриття нагальних фінансових потреб Києва.

Міністерство аграрної політики та продовольства раніше зазначало, що Україна шукає нові логістичні шляхи для експорту сільгосппродукції, оскільки в інших країнах уже виникає продовольча криза. Для забезпечення власних продовольчих потреб Україна має запаси щонайменше на два роки, а окремих видів продукції — і на більше.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы