ЄБРР виділив €63 млн на розвиток поштових послуг на селі

Новости Украина ЄБРР виділив €63 млн на розвиток поштових послуг на селі
ЄБРР

Добавлено:


Європейський банк реконструкції і розвитку виділив «Укрпошті» €63 млн на закупівлю мобільних поштових мікроавтобусів у сільській місцевості.

Як говориться у повідомленні банку, буде профінансовано придбання 1900 подібних транспортних засобів.

«Ми живемо у цифрову добу, але послуги поштового зв’язку та доставки є досі необхідними. Я вітаю прагнення «Укрпошти» до кардинальної трансформації, яка дозволить 15 млн людей у сільській місцевості України користуватися швидкими, зручними та надійними поштовими послугами», — сказав керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

Кредит ЄБРР буде використаний для фінансування модернізації логістичної інфраструктури і транспортного парку компанії та надаватиметься трьома траншами. Третій транш у розмірі €10 млн буде наданий за умови досягнення ключових результатів, які фінансуватимуться з перших двох траншів.

«Інвестиційна програма включає у себе придбання та обладнання нових поштових мікроавтобусів, які використовуватимуться в якості пересувних поштових відділень у сільській місцевості замість традиційних стаціонарних, що розташовані у будівлях», — пояснюють в ЄБРР.

Вона також передбачає модернізацію логістичної мережі шляхом будівництва автоматизованих і дружніх до навколишнього середовища сортувальних хабів і депо. Європейський інвестиційний банк співфінансує будівництво цієї сортувальної інфраструктури кредитом €30 млн.

Нові об’єкти будуватимуться відповідно до вимог BREEAM — передової світової методології оцінки екологічної ефективності проєктів генпланування, інфраструктури та будівель. Ця оцінка співфінансуватиметься Європейським Союзом у рамках його ініціативи EU4Climate через програму Центр фінансування та передачі технологій у сфері кліматичних змін (FINTECC).

«2020 рік, незважаючи на всі складнощі, відкриває для «Укрпошти» рекордні інвестиції в інфраструктуру. У рамках стратегії модернізації ми залучаємо біля €100 млн для будівництва 8 автоматизованих сортувальних хабів, 62 регіональних депо та поповнення автопарку — це як кредити від ЄБРР та ЄІБ, так і власні інвестиції Укрпошти», — сказав генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смелянський.

Для довідки: ЄБРР є найбільшим інституційним інвестором в Україні. Банк уже взяв на себе зобов’язання щодо надання майже €14,5 млрд у рамках 482 проєктів по всій країні.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы