Дійне поголів’я в Україні скоротилося

Новости Животноводство Дійне поголів’я в Україні скоротилося
Дійне поголів'я

Добавлено:


Загальна кількість корів за 8 місяців 2019 р. в господарствах усіх форм власності скоротилася на 4,6% до 1,9 млн гол., у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.


Про це, з посиланням на дані Держстатистики України, повідомляє аналітик Асоціації виробників молока Володимир Андрієць.

«Динаміка зменшення чисельності корів в Україні з кожним місяцем посилюється. Найбільші темпи скорочення демонструє промислове поголів’я. Воно у серпні зменшилося до 448,5 тис. гол., а це на 5,4% менше, ніж у серпні минулого року 474,2 тис. гол. Внутрішньорічна динаміка кількості промислових корів у серпні продемонструвала найвищі темпи скорочення мінус 5,2 тис. гол. за місяць. Варто підкреслити, що середньомісячне скорочення поголів’я за 8 місяців поточного року складало 2-2,5 тис. гол», каже він.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, найбільше скорочення поголів’я відбулось у господарствах Чернівецької на 19,4%, Луганської на 15,3%, Рівненської на 13,6%, Запорізької на 12,5% та Закарпатської на 11,1% областей.

З початку року скорочення дійного промислового стада відмічається у господарствах Полтавщини на 4,7 тис. гол., Чернігівщини на 3,9 тис. гол., Сумщини на 3 тис. гол., Вінниччини на 2,1 тис. гол. та Рівненщини на 1,9 тис. гол. Зросло поголів’я, за звітний період, лише Тернопільщині, на 2,5%, до 12,3 тис. гол.

«Загалом за рік поголів’я дійної худоби в Україні скоротилося на 92 тис. голів. З них 25,7 тис. гол. у сільськогосподарських підприємствах та 66,3 тис. гол. серед господарств населення», — зазначають в асоціації.

Новости: Животноводство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы