Букети з троянд із сала — візитівка України в ЄС

Новости Украина Букети з троянд із сала — візитівка України в ЄС
сала

Добавлено:


У кулінарії існує такий напрямок, як карвінг – це мистецтво художнього різання фруктів, овочів та інших продуктів харчування. Українка Наталія Донська одна з перших наших співвітчизниць ідеально опанувала його і прославилася на весь світ. Пише Foodandmood.

Наталія використовує в роботі не тільки овочі і фрукти, а й фігурно нарізає сири, сало, копченості. Все це вона майстерно складає в унікальні і красиві букети.

Історія виникнення фуд-бренду Natalie Donskaya бере свій початок на Закарпатті. Саме туди українка Наталя Донська поїхала у гості до сестри. Сестра розповіла Наталі про мистецтво художнього різьблення по продуктах харчування.

Повернувшись додому, Наталя дізналася про карвінг все і згодом стала однією з крайших майстринь у цьому мистецтві. 5 років зайняв у Наталі процес навчання карвінгу. За чей час вона вирізала більше семи тисяч троянд і досягла максимальної схожості з натуральними квітами.

У шикарні букети Наталя поєднує квіти, вирізані з овочів, фруктів. Але з-поміж інших її виділяє те, що Наталя працює ще й з сирами, копченостями та салом. Класична композиція букету поєднує в собі чорний хліб, часник, перець, маринади і, головне, троянди з сала.

Техніку вирізання з сала Наталя удосконалювала довго, адже треба було винайти оптимальний спосіб зберігання сала та відпрацювати техніку, яка б дозволяла зі шматка сала робити красиві троянди.

Ідея робити букети з сала викликала справжній фурор. Серед замовників їстівних букетів й селебріті – артисти, спортсмени. Неодноразово її букети замовляли політики з Верховної Ради.

Ціни на букети стартують від півтори тисячі гривень. А найбільш вражаюча композиція, що вийшла з-під гострого тайського ножа, яким працює Наталя, це букет зі 101 троянди. Він важив більше 15 кіло.

Найбільш напруженою була робота над квіткою з дорогого сиру Clawson Stilton Gold, що коштує понад 300 доларів за кілограм.

Часто трояндові букети з сала виїжджають за кордон і вже стали своєрідною візитною карткою України.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы