Біопрепарат КЛЕПС — це шлях до успіху сільгоспвиробника!

2 мая 2018 г.

СтатьиАгротехнологииБіопрепарат КЛЕПС — це шлях до успіху сільгоспвиробника!
Біопрепарат КЛЕПС

Сьогодні аграрний ринок України має в наявності великий асортимент сучасних препаратів, які дають можливість сільськогосподарським виробникам суттєво змінити своє ставлення до традиційних технологій по вирощуванню сільськогосподарських культур із застосуванням агрохімії і перейти до нових ресурсозберігаючих технологій із застосуванням біотехнологій.

Більшість сучасних препаратів дають таку можливість. Однак, товаровиробнику серед цього різноманіття препаратів важко без належних випробувань зробити правильний вибір і вибрати саме ті, які могли б увійти в основу його технології по вирощуванню с/г культур і які могли б забезпечити йому оптимально вигідний баланс між витратами і врожайністю, давали можливість отримувати екологічно чисті продукти, сприяли відродженню родючості земель і збереженню чистоти навколишнього середовища.

Щоб не витрачати час на пошук препаратів, які могли б забезпечити відповідний баланс, візьміть за основу ваших технологій препарат, перевірений часом — біопрепарат КЛЕПС. Свідченням ефективності даного препарату служить його висока популярність серед аграріїв, більшість з них, при вирощуванні с/г культур, брали його в основу своїх аграрних технологій. Зараз, коли азотні добрива та хімічні засоби захисту рослин значно подорожчали, цей препарат для них став ще привабливішим, так як дає можливість не тільки отримувати високі і якісні врожаї, а й скорочувати витрати на їх вирощування в десяток разів.

Біопрепарат КЛЕПС

Щоб переконатися в цьому, можна порівняти витрати, які необхідні для вирощування зернових культур на 1 га за традиційною технологію із застосуванням хімії та витратами, отриманими на базі біотехнології із застосуванням препарату КЛЕПС.

Традиційна технологія вирощування зернових культур передбачає застосування великої кількості азотних добрив, це не менше 300 кг селітри, середня ціна якої на сьогодні близько 8 тисяч гривень за одну тонну. Додамо сюди вартість хімічних протруйників для насіння і фунгіцидів, транспортні, складські витрати і витрати на ПММ. В результаті отримуємо суму, яка перевищує 3000 грн на 1 га. Якщо додати сюди витрати, які неминуче виникнуть через негативний вплив хімії на навколишнє середовище і все живе, то вартість врожаю виростє за рахунок необхідності оздоровлення людей, рекреації заражених угідь і навколишнього середовища.

Зовсім інакше в економічному плані виглядає альтернативний підхід до вирощування зернових культур у варіанті із застосуванням біотехнології на базі біопрепарату КЛЕПС, основою якого є живі ендофітні бактерії з азотофіксуючими властивостями. Виконуючи функції агрохімікатів, бактерії препарату забезпечують рослину біологічним азотом, що при певних умовах може бути еквівалентним 200 кг аміачної селітри на гектар, а на бідних грунтах цей показник може бути навіть більше. Крім того, бактерії препарату виробляють полісахариди, синтезують біологічно активні речовини (фітогормони, вітаміни та ін.), які разом з продуктами метаболізму дають можливість препарату, без стресового впливу хімічних препаратів, більш ефективно виконувати функції живлення рослин, ніж агрохімікати.

У фінансово-проблемних господарствах, в котрих не достатньо коштів на придбання добрив та хімічних засобів захисту рослин від хвороб, застосування препарату дає можливість аграріям отримати врожаї на рівні середніх показників по Україні і навіть вище. При цьому мати продукцію чистою від нітратів та пестицидів.

Висока концентрація ендофітних бактерій препарату (в одному мілілітрі не менше одного мільярда), дозволяє застосовувати малі дози, які науково обгрунтовані і їх результативність підтверджена на практиці на полях в різних областях України. Для прикладу, одного літра препарату достатньо для обробки насіння зернових культур на площі до 70 га, а повна обробка одного гектара, згідно з технологією, передпосівна і подвійна обробка по вегетації в найбільш відповідальні періоди росту рослин, вимагає в середньому всього 70 мл препарату, ціна якого, на сьогодні, становить близько 200 грн. До речі, такі малі дози не вимагають складських приміщень і транспортних витрат.

Якщо порівняти ці два підходи вирощування зернових культур, то доцільність застосування сучасної біотехнології із застосуванням препарату КЛЕПС, очевидна.

Дорогі аграрії!
Користуйтеся перевіреними практикою сучасними біотехнологіями.
Добрих Вам врожаїв і гарних цін на сільськогосподарську продукцію.

www.kleps.com.ua

В.Є. Деркач,
директор НВЦ «Енергія»


Науково-виробничий центр «Енергія», 01024, м. Київ, вул. Лютеранська, 30
тел: (044) 253-82-88, 253-99-04, (067) 445-20-77, (050) 99-18-612, www.kleps.com.ua